Хто готується стати мамою: 7 найкращих фільмів про вагітність

  Поширити:

  Ось вони довгоочікувані смужки на тесті! Тепер починається нове життя, в якому шкідливі звички поступляться місцем корисним, порожні калорії заміняться корисними вітамінними продуктами, а стресові емоції і тривоги заміщатимуться позитивом, тому що майбутнім мамам позитивні емоції потрібні не менше, ніж вітаміни, білки та вуглеводи.

  Трохи вагітна

  Вагітність буває запланованою, а буває несподіваною. Зовсім несподіваною. Бен Стоун – 23-річний ледар. Елісон Скотт – юна амбітна особа, яка працює на телебаченні. Якось її підвищили до репортера, і вона вирішила відзначити цю подію з сестрою Дебі у нічному клубі, де… і зустріла Бена. Елісон провела з ним ніч, але швидко зрозуміла, що з-поміж них мало спільного. Через 8 тижнів вона дізналася, що вагітна… Інтрига!

  План Б

  Головна героїня Зої вже кілька років як відзначила 30-річчя, у неї свій зоомагазин, життєві принципи, але немає сім’ї. Натомість є план. Вона звертається до лікарів, щоб зробити штучне запліднення. Як тільки Зої дізнається, що вагітна, вона зустрічає своє велике кохання…

  Ой, матусі

  Ще один фільм про успішну, але самотню панночку, що зважилася на сурогатне материнство. Як сурогатна мати виникає дівчина з безліччю проблем, нестерпним характером і кошмарним бойфрендом. Чим же все скінчиться?

  9 місяців

  Молода пара із Сан-Франциско – психотерапевт Семуел та вчителька танців Ребекка одружені вже п’ять років. Семуел щиро вважає, що у нього з Ребеккою по-справжньому ідеальна родина. Вони у шлюбі вже п’ять років, живуть у добрій квартирі, мають все, що потрібно для безтурботного життя. Звістка про те, що його дружина чекає на дитину, шокує, адже тепер потрібно міняти повністю весь спосіб життя і шукати новий будинок… і кота доведеться позбавлятися. На рішення у Семуела менше 9 місяців…


  Все можливо, дитинко!

  Люсі та Сем – ідеальна сімейна пара, але завести малюка ніяк не виходить, хоча до питання зачаття вони поставилися з усією відповідальністю: їх неймовірно насичений графік передбачав заняття коханням по шість разів на добу. Що буде з їхньою родиною після перших невдач?

  Що чекати, коли чекаєш на дитину

  5 пар – таких яскравих і таких різних – пов’язані однією обставиною – найближчою появою на світ дитини. Кожна парочка має свою унікальну історію. Деякі дуже довго чекали на цей момент і вже практично перестали сподіватися на диво. Для когось це стало випадковістю і буквально поставило в глухий кут. Одна пара нарешті зважилася на усиновлення, щоб зазнати довгоочікуваної радості батьківства. Одне подружжя чекає на двійнят і їх це дещо лякає. Одним словом, нудно буде!

  9 місяців суворого режиму

  Головна героїня фільму – Аріана, затята феміністка та амбітна кар’єристка. Вона молодий юрист, що серйозно ставиться до професії та життя. Жодних чоловіків, жодної сім’ї, жодних дітей – тільки робота та кар’єра – ось базові принципи її життя. Але якось при відвідуванні лікаря вона дізнається, що вагітна. Як це могло статися? Хто батько дитини? На ці та інші питання їй доведеться відповісти, провівши розслідування власної справи.

  Від зачаття до народження: Дивовижне тіло

  Науково-пізнавальний від Discovery допоможе побачити в найдрібніших подробицях внутрішньоутробне життя маленької людини, починаючи від стадії ембріона і закінчуючи останніми тижнями перед “виходом” у Великий Світ.

  Поширити: