Домашній мармелад із свіжих яблук. Рецепт на мільйон

  Поширити:

  Для любителів натуральних солодощів поспішаємо представити чудовий рецепт яблучного мармеладу. Він хороший тим, що за один захід можна створити такий великий пласт, якого вистачить на цілий місяць. Процедура приготування дуже проста. Усього 8 нескладних кроків та десерт у вас на столі!


  Склад:

  • Цукор – 800 гр.;
  • Яблука – 2 кг;
  • Вода холодна – 1 скл.

  Щодо яблук, то для мармеладу можна використовувати абсолютно будь-які. При цьому не важливим є їх розмір, колір, смак. Навіть асорті підійде.

  Рецепт:

  Підготувати яблука: промити, почистити, нарізати; Відправити у каструлю на 5 літрів, залити водою; Поставити на вогонь, яблука варити доки не стануть м’якими;

  Перетворити на пюре за допомогою блендера, додати цукор; Відправити на повільний вогонь, варити без кришки; Після загустіння викласти на деко, вистелене папером; Помістити в прочинену духовку, виставити 100 градусів; Підсушити желеподібну масу до готовності.

  Об’єм виходить дуже великий, його вистачить для чаювання на цілий місяць. А якщо десерт швидко піде, немає нічого легшого, як приготувати ще одну порцію. Адже мармелад виходить не лише смачний, ароматний, а ще й натуральний!

  Джерело

  Поширити: