Бажаєте, щоб усі заздрили вашій квітці Жіноче щастя? Найважливіші нюанси при вирощуванні Прекрасної рослини

  Поширити:

  Чи заздрять вашому Жіночому Щастю? І я зараз зовсім не про злісні пліткарки, які обговорюють ваше особисте життя, а про прекрасну і дуже популярну рослину. Його витончена, скромна краса і гарні прикмети, пов’язані з ним, роблять його однією з найбажаніших кімнатних квіток.

  Догляд за ним не такий вже й складний, але є деякі нюанси, які обов’язково варто врахувати, щоб виростити здорову і красиву рослину.

  Полив

  Полив рослин варто проводити регулярно, але помірно. Особливо небезпечно переборщувати з кількістю вологи, що вноситься в зимовий період – коріння рослини можуть замерзнути або загнити.

  У жодному разі не поливайте Жіноче Щастя водою з-під крана. Це призведе до пожовтіння та обпадання листя. Воду необхідно робити м’якою, або хоча б просто відстоювати кілька годин.

  Підживлення

  Є думка, що годувати невибагливу рослину необов’язково. Але все ж таки я наполегливо рекомендую робити це: так воно буде розвиватися набагато інтенсивніше.

  Один із найзручніших та найпростіших способів – підживлення у таблетках. Ще один варіант – звичайне підживлення для квітучих рослин із квіткового магазину.

  Я не рекомендую проводити підживлення взимку – у цей час рослина відпочиває. Найкраще вносити її влітку кілька разів за теплий сезон.

  Пересадка

  Деякі рослини небажано турбувати пересадкою, але Жіноче Щастя, наоборот, потребує цього. Найкраще проводити пересадку щорічно, навесні.

  Кожен новий горщик має бути трохи ширшим за попередній, але не надто вільним, інакше рослина активно розвиватиме кореневу систему, але навряд чи зацвіте.

  Світло та температура

  Як відомо, Жіноче Щастя родом із тропіків. Тому йому дуже подобається світло. Ось тільки він повинен бути не прямим, а розсіяним: в природному середовищі воно росте хоч і в сонячних регіонах, але під покровом більших рослин.

  Температура повинна опускатися нижче +18-20 градусів. Рекомендую особливо ретельно оберігати рослину від протягів, щоб вона не почувалася погано в зимовий сезон.

  Як бачите, догляд за Жіночим Щастям не вимагає особливого клопоту – воно дійсно невибагливо. Просто не допускайте грубих помилок і рослина обов’язково порадує вас чудовими квітами.

  Джерело

  Поширити: