Аджика з яблук та моркви. Прийдеться до смаку любителям кисло-солодких соусів

  Традиційно аджику готують з часника, перця та спецій, вона гостра та у неї специфічний смак. Рецепт з яблуком зовсім не програє традиційній приправі у гостроті, але він буде до смаку любителям кисло-солодких соусів. Якщо яблук в саду багато, така аджика може стати однією з найулюбленіших приправ у домі.

  Для втілення цього рецепту у життя знадобляться яблука, морква, солодкий болгарський перець, пекучий чілі, часник та помідори.

  ПОРАДА: Щоб зніти шкірку з помідорів, треба зробити на них хрестоподібний розріз з нижнього боку. Покладіть їх у глибоку ємність розрізом угору, залийте кип’ятком, через хвилину воду злийте та наберіть холодної води. Після цього акуратно потягніть за кутки надрізаної шкірки – вона легко зніметься.

  Моркву вимийте, очистіть та натріть на терку.

  У яблук слід видалити серцевину, почистити, нарізати кубиками. Часник подрібніть. Помідори слід звільніть від шкірки та дрібно порізати. У болгарського перця видаліть насіння, після чого його також нарізають кубиками. Перець чілі треба розрізати вздовж на дві половинки та дрібно порубати.

  Всі інгредієнти складають у емальований посуд, в який перед тим наливають соняшникову олію. Тушкують овочі на слабому вогні, якщо необхідно – додайте трохи води. В процесі приготування додають також цукор, сіль та приправи за смаком.

  Якщо вам подобається однорідна, як паста, консистенція, пропустить аджику крізь блендер. Готову аджику заливають гарячою по стерилізованим банкам та закривають кришками.

  Джерело