9 лікарських рослин, які відженуть комарів від вашої ділянки

  Поширити:

  Набридливі комарі здатні зіпсувати найкращі і посиденьки на природі. Крім того, москіти є розповсюджувачами різних вірусів та паразитарних захворювань. Звичайно, позбутися їх — це міра, яку потрібно обов’язково вжити. Ви здивуєтеся, дізнавшись, що прогнати комарів зі своєї ділянки можна, лише посадивши одну з цих восьми рослин!

  Евкаліпт

  Ці вічнозелені кущі давно висадили в Сочі з ініціативи лікаря Соколова в рамках боротьби з малярією. Як відомо, з малярією в Сочі після цього було остаточно покінчено. Евкаліпт має безліч корисних властивостей, які роблять його безумовним лідером серед інших лікарських рослин.


  Лемонграс

  Вона проганяє як комарів, а й багатьох інших паразитів. До того ж, у лемонграсу багатий смак. Ця трава часто використовується в європейській та азіатській кухнях.

  Цитронелла

  Це один із найпривабливіших і корисних видів трав для ділянки. Вона є одним із видів лемонграсу, а тому, як і він, чудово відганяє комарів. Крім того, трава має дуже приємний лимонний смак.

  Розмарин
  
  Про приголомшливий аромат і користь розмарину і говорити не доводиться. Ефірні олії, сконцентровані в рослині, збережуть вашу ділянку від неприємних паразитів.


  Календула меріголд

  Це лікарська рослина, яка випускає яскраві красиві квіти та прикрашає ділянку. Меріголд дуже невибаглива у догляді. Запах квіток подобається людині, але зовсім неприємний комарам та іншим паразитам.


  Базилік

  Потрібно сказати, що не всі сорти базиліку відганяють комарів. Найбільш ефективними є м’ятно-перцевий та ментоловий базилік. Вони мають яскравий виражений смак і приємний м’ятний запах, який абсолютно не подобається комарам.

  Лаванда

  Красива рослина з заспокійливим ароматом, яку краще вирощувати в горщиках (або допомагати їй пережити холодну зиму). Що тільки не ароматизують за допомогою лаванди! А ось комарі не люблять її ефірні олії.

  Коллінсонія канадська

  Друга назва – кам’яний корінь. Ця лікарська рослина допомагає успішно боротися з камінням у нирках. Бонусом кам’яного кореня є смоли, які відганяють настирливих паразитів.


  Котовник котячий

  Пряна лікарська трава, що активно використовується в косметології та медицині. До складу котовника входить цілий ряд олій та речовин, що відлякують москітів.

  Поширити: