9 блискучих сімейних фільмів, які замінять дітям мультики

  Поширити:

  Залишаючись вдома в умовах карантину, важливо вміти розважити себе і всіх членів сім’ї і провести цей час з користю. У нашій добірці ви знайдете кращі фільми, які підходять для сімейного перегляду. Заряджайтеся позитивом!

  Втеча з Фіоною

  У циркової знаменитості, слонихи Фіони, вже не виходить виконувати складні трюки, щоб вражати глядачів. Через це господар цирку вирішує, що пора позбутися непотрібної тварини. Його чотирнадцятирічна донька Дон, дізнавшись про це, рятує Фіону. Дівчинка і слониха тікають з цирку вночі і проходять через різні пригоди.

  Міа і білий лев

  Сім’я дівчинки на ім’я Міа переїжджає з англійської столиці в Південну Африку, де її батько купує ферму і займається розведенням тварин. Нові умови життя спочатку засмучують дівчинку, проте незабаром вона знаходить улюбленого друга в особі білого лева, якому вона дає ім’я Чарлі.

  Ненсі Дрю і потаємні сходи

  Восьмидесятилітню Флору постійно турбують примари, що живуть в її будинку. Незважаючи на те, що вікна і двері залишаються недоторканими, стареньку не покидає відчуття, що разом з нею живе хтось ще. На допомогу Флорі приходить юна школярка Ненсі Дрю, чиє покликання полягає в розслідуванні таємниць, адже в цій загадковій справі також замішана її сім’я.

  Піт і його дракон

  Голодного і брудного Піта знаходять в лісі. Шестирічний хлопчик запевняє, що йому допоміг вижити величезний дракон Елліот. Незважаючи на те, що Піт зміг прожити кілька років в умовах дикої природи, йому ніхто не вірить. Грейс, яка виявила дитини, вирішує з’ясувати все про дракона, який врятував йому життя.

  «Ми купили зоопарк»

  Вдівець, батько двох дітей, купує напівпокинутий зоопарк і вирішує відновити його. Однак сім’ю в цій справі чекають нелегкі випробування, які викликають у глядачів різні емоції – від смутку до радості.

  «Полліанна»

  Незважаючи на життєві труднощі дівчинка-сирота на ім’я Полліанна продовжує радіти життю, заражаючи позитивом оточуючих. Сімейний фільм з барвистими пейзажами занурює глядачів в затишну атмосферу старої Англії і вчить найважливішого – грі «в радість».

  “Чарлі і шоколадна фабрика”

  Казка, яку полюблять і дорослі, і діти, розповідає про п’ятьох абсолютно різних хлопчаків, які вирушили на екскурсію на величезну шоколадну фабрику. У цьому чудовому місці їх чекають шоколадні ріки, карамельні дерева, гори солодощів, а також випробування і боротьба за головний приз.

  Пригоди Ремі

  Коли з’ясовується, що Ремі є прийомним в сім’ї, батько виганяє його з дому, не бажаючи утримувати «чужу дитину». На щастя, хлопчик опиняється під опікою артиста Віталіса, з яким вони стають кращими друзями і мандрують по всій Франції.

  «Пригоди Паддінгтона»

  Чарівний ведмедик Паддінгтон родом з Перу приїжджає в Лондон, щоб знайти того самого мандрівника, який сорок років тому відвідав будинок його дядька й тітки. Ведмедик долає різні випробування і небезпеки і знаходить нову сім’ю і друзів.

  Поширити: