7 затишних мультиків, створених за мотивами найкращих українських казок

  Поширити:

  Мультики для дітей, що створені за мотивами найкращих українських народних казок.

  Мультик “Лисичка з качалкою” (за мотивами української народної казки)

  Казочка “Лисичка з качалкою” розказує про хитрощі безсоромної шахрайки-лисички у селі та доброту довірливих селян селян… Та правда, все ж таки, перемогла… Мультик створено у 1977 році на студії “Київнаукфільм”, режисер – Борис Храневич.

  Мультик-казка “Кривенька качечка”

  “Кривенька Качечка” – старий гарний мультик за мотивами української народної казки. Це сумна історія про стареньких дідуся і бабусю, яким хотілося мати діточок, і які не змогли втримати у себе дівчинку-качечку… Мультфільм створено на студії “Київнаукфільм” у 1992 році, сценарист і режисер – Алла Грачова.

  Мультфільм “Чарівний горох” (за мотивами української народної казки “Котигорошко”)

  Живий, веселий, музикальний мультик про боротьбу добра зі злом за мотивами української народної казки про Котигорошка – “Чарівний горох”. Фільм виготовлено на студії “Укранімафільм” у 2008 році. Автор сценарію – Володимир Шинкарьов, режисер – Ярослава Руденко-Шведова, художник – постановник – Едуард Кірич, музику написав Юрій Єгоров.

  Мультфільм “Ріпка” – за мотивами української народної казки

  “Був собі дід Андрушка, а в нього баба Марушка, а в баби дочечка Мінка, а в дочки собачка Хвін-ка, а в собачки товаришка — киця Варварка, а в киці вихованка — мишка Сіроманка…”  За мотивами української народної казки про те, як виросла у діда велика ріпка, і як дружно, цілою родиною, прийшлося її витягати з землі, створено веселий, красивий мультфільм “Ріпка”. Дивимось мультик в нашійм “онлайн-кінозалі”.

  “Івасик-Телесик” – українська казочка зі щасливим кінцем

  Неймовірно красивий, живописний і теплий за своєю енергетикою український мультфільм “Івасик-Телесик” створили у 1989 році на студії “Київнаукфільм” знані митці – Алла Грачова (сценарист і режисер), Микола Чурилов (художник-постановник) та уся команда студії. Подивившись цю казочку, кожен починає розуміти важливість теплих родинних стосунків та піклуватись один про одного… Тішить, що казка, де бореться добро зі злом, має гарний кінець, і родина залишається радісною і щасливою…

  Мультфільм “Котик та Півник” – українська казка для малят

  Мульфільм “Котик та Півник” – класика дитячих мультиків, на яких росте малеча.
  Жили-були Кіт і Півник. Зібрався якось Кіт у ліс за дровами, а Півника залишив будинок прибрати, та поїсти приготувати. Як тільки Кіт пішов, Лисиця – тут як тут. Виманила Півника з дому, схопила і побігла в ліс…  Цікава українська народна казка про Кота, Півника та хитру Лисицю екранізована на студії “Київнаукфільм”, у 1991 році, до цього доклали свої вмілі руки: сценарист і режисер Алла Грачева,  художник – Микола Чурилов. Музику написав  композитор Юрій Шевченко.

  Мультфільм “Солом’яний бичок” (за українською народною казкою)

  Старий добрий мультфільм “Солом`яний бичок онлайн” за мотивами української народної казки, про те як дід зробив дід бичка з соломи та провчив бешкетників ведмедика, лисицю і зайченя, які без дозволу господарювали у нього на городі і в курнику…  Мультфільм створений на студії “Союзмультфільм” у 1954 році: сценарій фільма написала Ірина Філімонова, режисери – Леонид Аристов та Ольга Ходатаєва, музику написав Микола Будашкін, намалював героїв – Леонід Аристов.

  Поширити: