5 фільмів для дітей, які підкажуть, як підвищити самооцінку

  Поширити:

  Фільми для дітей відрізняються від дорослого кіно тим, що в них часто набагато більше сенсу і з них можна отримати цінні уроки. Наприклад, як поважати старших, знаходити нових друзів чи не опускати руки у скрутні моменти.

  5 фільмів для дітей, які допоможуть підвищити самооцінку дитини. Фільми для сімейного перегляду, тому запрошуйте до екрану всю сім’ю.

  КАРАТЕ ПАЦАН

  Коли тобі дванадцять, у тебе підлітковий вік, немає батька, а мамі пропонують роботу в Китаї, і тебе ніхто не питає, чи хочеш ти перебратися з рідного Детройту до Пекіна, де ти не знаєш ні мови, ні місцевих традицій — це не надає впевненості в собі. Далі веселіше. Ти зустрічаєш милу китайську дівчинку, у вас зав’язується дружба, але тато виявляється проти, бо ти іншої національності. Але це ще не все. Тебе не злюбив ватажок місцевої банди хуліганів, який володіє мистецтвом кунг-фу. Хіба все це розкажеш мамі? Та й чим вона зможе допомогти?

  Підвищити самооцінку та вирішити свою головну проблему – перемогти ватажка банди, герою Джейдена Сміта допомагає герой Джекі Чана – майстер бойових мистецтв містер Хан. Цей фільм для дітей варто подивитися підростаючому поколінню, щоб вони усвідомили, що будь-яку проблему можна вирішити, але для цього потрібно докласти зусиль. Виснажливі тренування допомогли Дре Паркеру здобути впевненість і перемогти у важливому турнірі. Мамам особливо сподобаються сцени, де містер Хан навчає підлітка не розкидати речі. Візьміть собі на замітку.

  МАТИЛЬДА

  Фільм для дітей «Матильда» справляє сильне враження. І справа тут не тільки в чаклунстві, яке присутнє в ньому, а й у самій героїні. З ранніх років вона змушена була сама піклуватися про себе, оскільки члени її сім’ї виявилися людьми егоїстичними та недалекими. Дівчинка вчилася готувати, самостійно збиралася до школи, виконувала домашні обов’язки, а у вільний час читала багато книжок.

  Дітям буде важливо побачити, що Матильда не опустила руки в такій, здавалося б, безнадійній ситуації. Незважаючи на всі перепони та складнощі, дівчинка витримала випробування. Більше того, вона зуміла знайти справжніх друзів і навіть поновити справедливість у школі. Цей фільм вчить не здаватись і йти до кінця. Залишаючись при цьому доброю і світлою людиною. Дякую Денні ДеВіто за цей фільм.

  ПРОСТАЧКА

  Впевненість у собі та віра у свої сили – поняття взаємодоповнюючі, але не завжди вони йдуть пліч-о-пліч. Невпевненість у собі часто виникає через комплекси, які активно розвиваються у підлітковому віці. Нав’язані журналами та зірками телеекранів ідеали змушують дівчаток не любити те, що дано природою. Про таку дівчинку-підлітка розповідає фільм «Простачка».

  Це молодіжний фільм, який, напевно, буде зрозумілий підліткам. Багато дівчат побачать у ньому себе. Б’янка – розумниця-школярка. Вона дружить із двома красунями, які користуються популярністю у хлопців. Б’янку ж запрошують на побачення лише з надією, що вона прийде на зустріч зі своїми крутими подругами. Як у такій ситуації стати впевненою у собі? Попрацювати над самоідентифікацією.


  У цьому Б’янці допомагає її друг. Спочатку він розкриває їй те, що говорять про неї за спиною, а потім намагається допомогти стати «крутою». Але наприкінці фільму дівчина не стає такою ж суперпопулярною та крутою, як її подруги, не змінює свій стиль одягу та поведінки – їй це не потрібно. Вона просто сприймає себе. Фільм показує, що для набуття упевненості в собі підлітку необхідно відкрити очі на себе та прийняти всі свої недоліки та переваги. Просто та ефективно!

  ЗАПЛАТИ ІНШОМУ

  Про віру в себе та свої сили розповідає фільм для дітей «Заплати іншому». 11-річний хлопчик живе у неблагополучній родині. Він найпростіший семикласник, який у школі не вирізняється нічим особливим, а вдома зазнає пияцтва матері. Думаєте, в таких умовах складно мрії про щось глобальне? Але у школі Тревор отримує завдання: подумати, як змінити світ і перетворити цю ідею на дію. Хлопчик вирішив запустити свою систему: він допоміг трьом людям, а ті, у свою чергу, мають допомогти іншим.

  За його задумом, надалі цей «ланцюжок допомоги» повинен розростатися і все більше і більше людей допомагатимуть один одному, і світ зміниться на краще. Здавалося б, ідея утопічна. І справді спочатку вона не працює. Тревор опускає руки – ремонт людства виявився невдалим. Але лише на перший погляд. Він робить нові спроби і, зрештою, система «Заплати іншому» дістається інших міст. Історія Тревора може показати дітям, що немає нічого неможливого.

  НЕСКІНЧЕННА ІСТОРІЯ

  Фільм для дітей 1984 року (Німеччина, США) про десятирічного Бастіана, якого постійно задирали хулігани. Одного з таких днів Бастіан вирішив сховатися від забіяків у книжковій лавці, де знайшов книгу про юного мисливця Атрейо, який рятував країну Фантазію від загибелі. Але для того щоб перемогти «Ніщо», породжене нездійсненими мріями, яке поглинає Фантазію, Атрейо необхідна допомога Бастіана. Хоча той ніяк не може повірити, що саме від нього, маленького хлопчика залежить доля всієї чарівної країни. Фільм чудово підходить усім, хто любить казки з драконами, ельфами, гігантськими равликами та іншими неймовірними персонажами.

  Поширити: