10+ захоплюючих фільмів про геніїв, які поглинають з першої хвилини

  Поширити:

  Генії – найбільш обдаровані люди планети. Але, часом, їх доля є не найлегшою. Тому їхнє життя часто стає основою для сюжетів захоплюючих кінокартин. Команда Joy-pup зібрала кращі фільми про геніїв і представляє свою добірку найцікавіших документальних і художніх стрічок.

  Дивіться список неймовірних картин і вибирайте, що подивитися.

  Людина, яка пізнала нескінченність / The Man Who Knew Infinity, 2015

  Жанр: драма, біографія
  Рейтинг IMDb: 7,1

  На початку XX століття Срініваса Рамануджан жив в місті Мадрас (Індія). Він працював чорноробом і був на межі бідності. Але роботодавці помітили, що хлопець має винятковий математичний даро і пропонують йому спробувати себе в бухобліку. Колеги Срініваса бачать, що той розуміє математику на більш високому рівні, ніж звичайна людина. Вони радять йому показати свої результати обчислень університетським професорам. І коли лист молодого генія потрапляє до професора Кембриджського університету Г. Х. Харді, життя бідного хлопця математика змінюється.

  Книга Генрі / The Book of Henry, 2016

  Жанр: трилер, драма, кримінал
  Рейтинг IMDb: 7,0

  11-річний Генрі – геніальний хлопчик. Він обдарований і не по роках розважливий. Маленький вундеркінд веде фінанси матері і здатний прораховувати будь-яку ситуацію на кілька ходів наперед. Але коли Генрі хоче заступитися за сусідську дівчинку, з якою погано поводиться її вітчим-поліцейський, нічого не виходить. А ще у хлопця раптово виявляють хворобу. Тоді він передає мамі свої записи, в яких детально описана геніальна операція з порятунку сусідки.

  Обдарована / Gifted, 2017

  Жанр: драма
  Рейтинг IMDb: 7,7

  Мері – обдарована дівчинка-геній, яка має незвичайні математичні здібності. Її виховує дядько Френк Адлер і мріє водити племінницю в звичайну школу. Але коли про геніальність дівчинки-вундеркінда дізнається її бабуся, всі плани чоловіка руйнуються. Вона навіть готова розлучити Френка і Мері, щоб майбутнє внучки було зовсім іншим.

  У пошуках мами / Finding Mother, 2017

  Жанр: драма, комедія, сімейний
  Рейтинг IMDb: 7,4

  Хлопчик Азамат зростає в дитячому будинку серед таких же самотніх дітей, як він сам. Малюк нічого не знає про свою сім’ю, але одного разу йому хтось повідомляє, що мама може жити в Америці. Як туди потрапити? Азамат виграє олімпіаду з математики та отримує запрошення в США. Казахська дитина їде з дитбудинку і має великі надії на свою поїздку.

  Ейнштейн і Еддінгтон / Einstein and Eddington, 2008

  Жанр: драма, біографія, історія
  Рейтинг IMDb: 7,5

  Весна 2014 року. Вся Європа готується до війни. І ніхто ще не знає про німецького фізика Альберта Ейнштейна. Але британський астроном Артур Еддінгтон розуміє, що теорії вченого можуть відкрити нові шляхи до розуміння часу і простору. Чоловіки не бояться бути оголошеними зрадниками і починають вести переписку. Затемнення в Африці може допомогти довести теорію Ейнштейна, і Еддінгтон відправляється в подорож, після чого повністю зміниться розуміння Всесвіту. Цей фільм заснований на реальних подіях.

  Джобс: Імперія спокуси / Jobs, 2013

  Жанр: драма, біографія
  Рейтинг IMDb: 6,4

  Він – молодий, красивий і неймовірно талановитий. Хлопець, разом зі своєю командою геніальних винахідників, починає все з нуля. Він створює величезну імперію, яка швидко досягає вершин. Але як у цього комп’ютерного генія вдалося втілити ідеї в реальність?

  Розплата / The Accountant, 2016

  Жанр: бойовик, трилер, драма, кримінал
  Рейтинг IMDb: 7,3

  Крістіан Вульф – фінансовий геній, який має неймовірні математичні здібності. У дитинстві йому поставили діагноз аутизм, але саме це позитивно вплинуло на його здібності. Тепер він один з найрозумніших людей і підробляє аудитором в злочинних та небезпечних організаціях. Одного разу він вирішує знайти законослухняного клієнта і проводить аудит в компанії зі створення новітньої робототехніки. Але коли геній береться за рахунки і виходить на слід тих, хто викрав мільйони, починають відбуватися вбивства.

  Ван Гог. На порозі вічності / At Eternity’s Gate, 2018

  Жанр: біографія, драма
  Рейтинг IMDb: 7,0

  Вінсент Ван Гог – трохи дивний геній, який буквально одержимий живописом і хоче змінити світ. Він жив в Парижі і дружив з Полем Гогеном, а потім за порадою друга переїхав на південь Франції. Він зблизився з місцевою шинкаркою і надихався місцевою природою. Саме тут зароджувався стиль художника, але він ще не отримав визнання.

  Ігри розуму / A Beautiful Mind, 2001

  Жанр: біографія, драма, мелодрама
  Рейтинг IMDb: 8,5

  Джон Форбс Неш-молодший – математичний геній, який пізнав всесвітню популярність і гріховні глибини. На зорі кар’єри вчений зробив титанічну роботу в області теорії ігор. Вона перевернула цей розділ математики і зробила ім’я Форбса знаменитим. Але в той же час він отримує справжній удар долі, який перевертає його життя.

  Всесвіт Стівена Хокінга / The Theory of Everything, 2014

  Жанр: біографія, драма, мелодрама
  Рейтинг IMDb: 7,9

  Він – справжній геній. Молодий студент-фізик Стівен Хокінг знайомиться з майбутнім мистецтвознавцем Джейн Уайлд. У ньому бачать велике майбутнє англійської космології. Але побачення, прогулянки з друзями, танці і розмови про фізику, здається, залишаються в минулому – Стівену ставлять страшний діагноз. У нього хвороба Лу Геріга. Життя вченого може обірватися через 2 роки. Але Джейн це не лякає.

  Злови мене, якщо зможеш / Catch Me If You Can, 2001

  Жанр: біографія, драма, кримінал
  Рейтинг IMDb: 8,5

  Френка Ебегнейла можна назвати одним із самих божевільних геніїв, навіть психом. Ще до досягнення 21 року підліток встиг попрацювати лікарем, адвокатом і навіть пілотом. Він – найрозумніший злочинець, який є майстром обману. І це принесло йому мільйони. Але агент ФБР Карл Хенретті має намір зробити все, щоб зловити генія.

  Заповіт професора Доуеля, 1984

  Жанр: фантастика, драма
  Рейтинг IMDb: 6,6

  На що може піти злий геній заради науки? Навіть стати вбивцею! Доуель має намір вирішити проблему безсмертя, і не приховує від колег результатів сміливих експериментів. Але одного разу науковий геній зникає. Тепер його учень намагається скористатися результатами досягнень Доуеля. У нього ніби все повинно вийти…

  Жертвуючи пішкою / Pawn Sacrifice, 2014

  Жанр: драма, трилер, біографія, спорт
  Рейтинг IMDb: 6,9

  Під час Холодної війни проходить неймовірний матч за звання чемпіона світу з шахів у Рейк’явіку. Абсолютний чемпіон світу Борис Спаський виступає проти Боббі Фішера. І їх бій перетворюється в інтелектуальну боротьбу двох наддержав. Геніальні уми шахістів починає охоплювати безумство, а тиск дає про себе знати…

  Поширити: