10 фільмів, перегляд яких може повністю змінити погляди на життя

  Поширити:

  Що означає хороший фільм? Це такий фільм, після перегляду якого є над чим подумати. Якщо фільм надихне людину змінити своє життя на краще, значить, людина не дарма витратила час на його перегляд.

  Пропонуємо вам список із десяти фільмів, які точно не залишать вас байдужими. Ці фільми здатні змусити вас змінити свої погляди на багато речей у вашому житті. Подивіться ці фільми, отримайте задоволення та подумайте про те, чого можна навчитися у героїв цих фільмів.

  Філомена, 2013

  Ця трагічна історія про життя матері, яка втратила свою дитину, коли вона була малюком. Чи вдасться жінці знайти його багато років потому? Головна героїня вчить нас умінню прощати. Саме так вона вчинила, коли знайшла людей, які багато років тому відібрали у неї її дитину. Замість того, щоб їх ненавидіти, вона прощає.

  «Анонімні романтики», 2010

  Що може пов’язувати двох людей? Не повірите, що такий зв’язок може забезпечити любов до шоколаду. Дівчина шукає роботу. Їй вдається знайти не лише нову роботу, де її цінуватимуть за її таланти, а й кохання. Як важливо і потрібно людині, щоб у її житті була людина, з якою буде багато спільного. Як же важливо знайти людину, яка просто створена саме для тебе!

  «Мамочка», 2014

  Як правильно виховувати дитину? Чи існують якісь певні правила та принципи у вихованні дітей? Головна героїня фільму так не вважає, вона відмовляється звертати увагу на загальноприйняті засади виховання дітей. Усіма силами вона намагається налагодити стосунки із сином-підлітком, який багато років прожив у притулку. Зробити це дуже важко. Ситуацію змінює сусідка, вона заїкається. З її допомогою, матері вдається змінити ситуацію на краще.

  “500 днів літа”, 2009

  Чи можуть бути разом дві, здавалося б, абсолютно різні людини? Романтик та реалістка. Виявляється, можуть. Якщо ними керує Леді Любов. Фільм дуже зворушливий та романтичний. Мова кохання легко перемагає мову конфліктів.

  «Білий Бог», 2014

  Собака – дуже незвичайна тварина. Цей фільм змусить вас багато про що задуматися. Адже доля собаки з цього фільму дуже схожа на життя людей, які пережили те, що їх зрадили та покинули. Тяжке життя зробило з доброго і вірного пса справжнього монстра. Цей фільм вчить нас чинити сумління стосовно всіх на нашій планеті.

  “Поезія”, 2010

  Творчі люди – це особливі люди. Фільм про просту жінку з Південної Кореї, яка раптом відкриває талант до написання віршів. Тепер життя жінки набуває зовсім іншого змісту. Поезія стає найважливішою частиною її життя. Життя стає набагато радіснішим і веселішим.

  «Куди приводять мрії», 1998

  У фільму дуже оригінальна ідея, згідно з якою всі мрії ведуть тільки в пекло! Отак ідея! А чи потрапить туди людина – залежить тільки від неї самої. Головний герой фільму спускається в пекло за своєю коханою. Чи вдасться йому повернутися? Чим же все скінчиться?

  «Шведська історія кохання», 1970

  Фільм про закоханих підлітків, про те, скільки складнощів є в їхньому житті. Фільм варто подивитися людям будь-якого віку.

  “Історія Еллі”, 2009

  Головна героїня фільму – Еллі, вирушає у поїздку. Планується відпочинок із кількома сімейними парами. Чим закінчиться відпочинок? Що може статися незвичайного, що назавжди змінить життя дівчини? Подивіться фільм і дізнаєтесь відповідь на це запитання.

  Поширити: