Зручна крапельна система поливу зі звичайної пляшки своїми руками

  Сьогодні існує безліч різних пристосувань, що спрощують нам життя, у тому числі й у «рослинній» сфері, причому нерідко ці пристрої можна зробити і своїми руками. Наприклад, ви хочете підтримувати помірний рівень вологості своїх рослин, поки ви у від’їзді. Не важливо мова йде про город або кімнатні рослини, скрізь вам допоможе система краплинного поливу, яку досить просто можна зробити і самостійно.

  Вам знадобляться:

  • пластикова труба відповідного діаметра;
  • пляшка;
  • крапельниця регульована;
  • інструменти

  Почати виготовлення можна з «піки», яка фіксуватиме пляшку. Зробити її можна із пластикової труби. Діаметр труби варто підбирати, виходячи з діаметра кришки від пляшки – він повинен бути приблизно таким самим.

  З одного відрізка труби можна зробити 2 «піки». Для цього відрізаємо заготівлю потрібного розміру, а потім розмічаємо її за типом деталей конструктора, вставлених один в одного: коло з одного кінця належатиме першій заготівлі, з іншого — другий, а їх довгі частини-піки розташовуватимуться паралельно один одному. Розрізаємо трубу по розмітці, що вийшла, і отримуємо 2 ось такі заготовки.

  Щоб їх зручніше було вставляти в ґрунт, загострюємо кінці за допомогою ножа чи наждачного паперу.

  Далі нам знадобляться 2 кришки, в одній з них робимо отвори. Потім нагріваємо круглу частину пластикової заготовки за допомогою будівельного фена або дуже обережно над вогнем. Коли пластик стане більш м’яким, вставляємо в нього кришки: зверху різьбленням нагору кришку з отворами, а знизу, також різьбленням нагору – без. Місця стику додатково промазуємо герметиком або іншим подібним матеріалом.

  Потім ближче до нижньої кришки проробляємо у кріпленні отвір з тим самим діаметром, що й у крапельниці. Закріплюємо її в отворі.

  Пляшку наповнюємо водою, прикручуємо до верхньої кришки нашої установки, а її дні проробляємо невеликий отвір для повітря.

  Готово! Тепер ви можете легко регулювати подачу води з пляшки за допомогою крапельниці.

  Джерело