Знаєте, чому птахи летять ключем? Безцінний урок, який нам дає сама природа!

  Поширити:

  Знаєте, чому птахи летять клином?

  Виявляється, що кожен птах, змахуючи крилами, забезпечує підйом для птиці, що знаходиться безпосередньо за нею. Завдяки такій побудові вся зграя збільшує швидкість польоту щонайменше на 71% в порівнянні зі швидкістю, яку може розвинути кожен птах окремо.

  Урок: Люди, узгоджено рухаються в одному напрямку з іншими, а також відчувають опору йдучи поруч, можуть потрапити туди, куди їм потрібно швидше і легше, тому що вони можуть покластися один на одного.

  Варто одному птаху випасти із загальної зграї і спробувати летіти поодинці, як він відразу ж відчуває важкість і опір. І він повертається в зграю, щоб скористатися підйомною силою, створюваний птахами.

  Якби ми були також розумні як птахи, ми б залишилися в строю з тими, хто веде нас вперед, і ми б хотіли прийняти їх допомогу також, як і поділитися своєю.

  Коли ватажок втомлюється, він повертається в кінець ключа, і інший птах встає на чолі зграї.

  Виконувати важку роботу по черзі набагато легше. Люди, також як і птиці, взаємно замінюють один одного.

  Птахи в кінці зграї кричать, заохочуючи тих, хто попереду не зменшувати швидкість, підштовхуючи перших вперед.

  Що кричимо ми, перебуваючи позаду своїх лідерів?

  І, нарешті, якщо птах, захворівши чи отримавши поранення, випадає зі зграї, два інших птаха теж залишають зграю і слідують за ним, щоб надати йому допомогу і підтримку. Вони залишаються з ним до тих пір, поки він не видужає або не помре, а потім відправляються в дорогу самі або з іншого зграєю наздоганяти своїх.

  Якби ми були також розумні, як птахи, ми б теж підтримували один одного не тільки в скрутні часи, а й тоді, коли ми сильні…

  Поширити: