ТОП 5 затишних мультиків, щоб дивитися осінніми вечорами

  Поширити:

  Всі ми залишаємось у душі дітьми, навіть незважаючи на складний робочий графік та високий рівень відповідальності. Усередині нас живе маленька дівчинка чи хлопчик, які не проти з’їсти цебра шоколадного морозива за переглядом класного мультфільму. Ми підготували для вас добірку картин, які не тільки ідеально підійдуть для перегляду у родинному колі або друзів, але й на мить повернуть назад у дитинство.

  Королівський коргі

  Життя коргі на ім’я Рекс схоже на казку, адже він живе у Букінгемському палаці. Одного разу улюбленець Британської Королеви зумів зірвати офіційний прийом, через що йому довелося покинути палац і зустрітися віч-на-віч з небезпекою лондонських вулиць. Детальне зображення побуту королівської родини із тонкими нотками іронії сподобається дорослим глядачам. А ось пригоди чотирилапого та його спроби знайти шлях додому точно не залишить байдужими дітей.

  Монстри на канікулах

  Коли в готелі для монстрів оселяється звичайна смертна людина, це обов’язково призводить до неймовірних пригод. Основа сюжету – взаємини Дракули з дочкою, зятем та онуком, поява якого вселяє в серце графа неймовірне кохання. У картині порушується така важлива тема, як гіперопіка та пошук компромісу між поколіннями. Увага дітей точно привернуть перипетії, якими проходять герої. А батьки матимуть змогу переглянути свої погляди на виховання підростаючого покоління.

  Бебі-Бос

  Батьки малюків точно знають, хто у будинку бос. Семирічний Тім отримує набагато менше уваги від батьків з того часу, як у нього з’явився молодший брат. Ревнощі та спроби завоювати прихильність мами та тата створюють напруженість у відносинах між братами. Але їм доведеться об’єднати зусилля заради високій меті – порятунку кохання на планеті. Виховання дітей-босів, які до того ж зайняті протистоянням іграшкової корпорації, під силу лише батькам зі сталевими нервами.

  Ранго

  Хамелеон Ранго волею випадку потрапляє до пустелі. На його плечі лягає важлива місія – урятувати місто від посухи. За фасадом легких жартів ховається глибоке значення мультфільму. У картині порушуються теми класового протистояння, несправедливості, пошуків себе та свого місця. Головний герой переживає неймовірну трансформацію, змінює свої погляди, знаходить принципи, яким готовий слідувати. І все це відбувається у романтичній атмосфері Дикого Заходу. Цікаво, що найуважніші глядачі зможуть знайти у мультфільмі натяки на картини, в яких знімався Джонні Депп (в англомовній версії Ранго озвучив саме він).

  Астерікс та таємне зілля

  У цій частині мультфільму популярні герої французької мультиплікації – Астерікс та Обелікс вирушають на пошуки мудреця, який зможе варити чарівне зілля. Це дуже відповідальна місія, адже без легендарного напою галлам складно протистоятиме армії Цезаря. «Астерікс та таємне зілля» – десятий мультиплікаційний фільм із циклу. Вперше ці герої з’явилися на екранах у шістдесятих. Пропонуємо дорослим поностальгувати за переглядом свого улюбленого мультфільму, а дітям – познайомитись із пригодами відважних галлів, які захищають своє селище від ворогів.

  Поширити: