Топ-5 пізнавальних мультиків для активних та допитливих дітей

  Поширити:

  Один зі способів зменшити стрес та тривожність у дітей в часи повномасштабної війни – відволікати їх від жахливих подій, які відбуваються навколо. Це може бути нове хобі, читання книжок, або ж перегляд мультфільму та прослуховування аудіокнижок.

  Ми зробили добірку дитячого контенту, який допоможе поринути у світ пригод і допоможе малечі розрядитися. А як бонус – покаже дітям, як важлива взаємодопомога, дружба, почуття інших і, звичайно, жага до нових знань.

  Щенячий патруль у кіно

  Один з найпопулярніших мультсеріалів для дітей у 2021 році отримав повнометражну версію. Цього разу цуценятам необхідно врятувати ціле місто Пригод від злодія Хамдінгера. До Райдера разом із друзями приєднується такса Ліберті, і надалі команда має пережити безліч захопливих пригод, щоби врятувати місцевих жителів від загрози.

  Хоробрі зайці

  Український мультсеріал для дошкільнят, знятий за підтримки МКІП та Держкіно. Головні персонажі мультику – маленькі зайці Боп і Бу, які постійно досліджують навколишній світ. Серіал містить повчальні елементи і допомагає дітям розвивати перші соціальні навички. Був показаний в Австралії, Великій Британії, Латвії, Фінляндії, Італії та інших країнах.

  Навколо світу за 80 днів

  Франко-бельгійська анімаційна адаптація відомого роману “80 днів навколо світу” для найменших глядачів. Тут маленькі глядачі зустрінуть Філеаса, що укладає парі – проїхати через усю земну кулю всього лише за вісімдесят днів. Разом зі своїм другом Паспарту вони вирушають у подорож мальовничими місцями нашої планети.

  Фабрика снів

  Датський мультфільм 2020-го року, який розповідає про дівчинку Ніну, що опановує унікальну здатність – створювати сни оточуючих. Опинившись у Країні Снів, героїня стикається з її незвичними жителями, знаходить друзів і вчиться перетворювати сновидіння на реальність. Стрічка допомагає зрозуміти, як важливо знаходити спільну мову із близькими, дослухатися до їхніх почуттів і як брати відповідальність за свої вчинки.

  Містер Пібоді та Шерман

  Режисером мультфільму виступив Роб Минкофф, який подарував світові “Стюарта Літтла” та діснеївського “Короля Льва”. Анімація знайомить нас із Містером Пібоді – винахідником, вченим, нобелівським лауреатом, який крім усього іншого – є собакою. За допомогою свого винаходу – машини часу, він разом із прийомним сином Шерманом переміщуються в минуле, де стають свідками історичних подій. Посеред усіх пригод та невдач Пібоді вчиться бути кращим батьком і подавати правильний приклад сину.

  Джерело

  Поширити: