Тест: Яку тваринку ви помітили першою? Це багато розкаже про вашу особистість

  Поширити:

  Наша підсвідомість — надзвичайна. Вона може розповісти про особистість набагато більше, ніж ми собі уявляли. Експерти стверджують, що підсвідомість — це склад, де зберігається все, що нам подобається і не подобається, у що ми віримо, чого боїмося, а також наші навички і спогади.

  Там є все, що ми коли-небудь бачили або переживали, хоча ми не завжди це пам’ятаємо. Найцікавіше, що підсвідомість безпосередньо пов’язана з усвідомленою поведінкою. У цьому випадку наші очі бачать картинку цілком, але мозок вибирає те, що відноситься тільки до нашої особистості.

  Уважно погляньте на зображення. На яку тварину ви звернули увагу найперше?

  А тепер прочитайте про ваш тип:)

  1. Зебра

  Якщо першою ви помітили зебру, швидше за все, вас можна описати як веселу і харизматичну людину, лідера думок. Ви дуже активні і спонтанні, вмієте захопити. Люди охоче йдуть за вами. Ви — чудова компанія для веселощів. Ваші комунікативні навички неймовірні, ви могли б стати дуже хорошим фахівцем з продажу. Але вам швидко проїдається одне і те ж день у день, ви постійно хочете чогось нового: нових людей, нових подій. Головне, — щоб всі ваші дні були різними.

  2. Кіт

  Якщо ви побачили першою кішку, значить, ви небагатослівна людина. Деякі навіть можуть подумати, що ви сором’язливі. Справа в тому, що віддаєте перевагу спостерігати на відстані, аналізувати, що ви бачите, замість того, щоб бути в центрі подій. Вам абсолютно все одно, що думає про вас оточення, і ви б хотіли аналогічного ставлення до себе. Ви встановлюєте власні правила і дотримуєтесь їх. Ви самодостатні і незалежні.

  3. Качка

  Якщо першою ви побачили качку, ви стовідсотковий оптиміст і ніщо не може вибити вас з колії. Для вас немає наполовину повної або порожньої склянки: у вас вона завжди переповнена. Ви живете наповну і тільки сьогоднішнім днем. Обожнюєте відкривати нові місця, вчитися чомусь новому, ваша цікавість не знає меж.

  4. Коала

  Якщо перша тварина, яку ви помітили, — це коала, значить, ви дуже спокійна людина і вважаєте за краще жити в своєму ритмі, що б не відбувалося навколо. Ви дуже добрі, чуйні, дбайливі і уважні. Друзі знають: варто тільки зателефонувати — і ви завжди прийдете на допомогу. Ви не дуже любите галасливі вечірки. Тихий вечір в компанії кіно або книги вам більше до душі. За вдачею ви альтруїст і допомагаєте людям, нічого не чекаючи взамін.

  5. Слон

  Першим побачили слона? Ви щира людина і дбаєте про все, що вас оточує. Ви вірні і відповідальні. Ваші близькі можуть на вас покластися. Якщо їм потрібна допомога, вони знають напевно до кого звернутися: у якийсь спосіб ви завжди знаходите спосіб все виправити. Ви не тільки хороший слухач, а й незамінна людина для вирішення будь-яких проблем. Сім’я і друзі — найголовніше для вас. Вам добре, коли їм добре.

  6. Ведмідь

  Якщо першим ви помітили ведмедя, то ви дуже логічні, консервативні, шануєте традиції. У вас є система цінностей, якої ви дотримуєтеся неухильно. Ви стримана і спостережлива людина, якій не подобаються великі компанії і людні місця, завжди прагнете до гармонії. Дуже чутливі, вдумливі і дипломатичні. Ви вірите в правила і не приймаєте спонтанних рішень. Ви працелюбні, надійні і дуже віддані. Максималіст. Завжди дотримуєтеся встановлених термінів і від інших чекаєте того ж.

  7. Жираф

  Якщо жираф — перша тварина, яку ви зуміли розгледіти, ви з тих людей, які всім подобаються. Ви дуже психологічно гнучка людина, здатна не тільки стати своєю в будь-якій соціальній групі, але й в одну мить зайняти в ній центральне положення. Ви любите поговорити і здатні підтримати розмову з ким завгодно. У вас дуже лагідний і практичний характер. І хоча здається, що вас нічим не засмутити, насправді ви дуже емоційні. Ви віддані своїм друзям і очікуєте від них того ж. Вам не подобається одноманітність, схоже, ви схильні часто змінювати роботу чи хобі.

  8. Свиня

  Якщо першою вам кинулася в очі свинка, значить, ви дуже незалежна людина. Найкраще вам працюється, коли вас всі залишать в спокої. У вас гострий розум, думки несуться з неймовірною швидкістю, так що пояснювати все іншим у вас просто немає часу. Увага до деталей, виняткова пам’ять і видатні аналітичні здібності могли б зробити вас дуже ефективним фахівцем в будь-якій області, пов’язаній з будь-якими розслідуваннями. Екстравертом вас не назвеш, проте ви непогано ладнаєте з людьми.

  9. Кролик

  Якщо першим ви помітили кролика, ймовірно, ви дуже творча людина. Ви сповнені енергії і заразливо щасливі. Куди б ви не пішли, ви всюди несете радість і веселощі, всі хочуть з вами подружитися. У вас дуже гарне почуття гумору, завдяки якому ви завжди опиняєтеся в центрі уваги. Деякі люди можуть подумати, що ви порожні і поверхневі, але це дуже далеко від істини. Ви вдумлива і глибока людина. Вам просто подобається, коли людям весело. Але іноді вам все ж потрібна невелика пауза.

  10. Сова

  Якщо першою ви побачили сову, значить, ви вдумлива людина з аналітичним складом розуму. Ви віддаєте перевагу працювати на себе. Насолоджуєтеся тишею і спокоєм і не дуже комфортно почуваєте себе в колективі. Вам подобається, коли все добре організовано. Хаос виводить вас із себе. Ви перфекціоніст і хотіли б, щоб інші теж прагнули до досконалості. Однак не варто забувати, що всі ми прекрасні у своїй недосконалості. Хоча ви не особливо товариська людина, проте люди, що вас оточують, люблять бути поруч, цінуючи вашу дивовижну ерудицію і почуття гумору.

  11. Лев

  Якщо перша помічена вами тварина — це лев, ймовірно, ви природжений лідер. Ви від природи знаєте, як переконати людей слідувати за вами в ім’я спільної мети. Хоча іноді ви схильні нав’язувати свою волю, у такому випадку ваша сила стає тиском. Ви не боїтеся викликів, тому що це прекрасна можливість показати себе у всій красі. Ви любите змагатися і володієте видатним стратегічним талантом.

  Поширити: