Тест на тип особистості за 2 секунди. Що ви першим побачили на зображенні?

  Поширити:

  В оточенні ми акцентуємося на тих речах, які зв’язані з нашим попереднім досвідом. Специфічні аспекти привертають нашу увагу навіть тоді, коли оглядаємо навіть картину чи зображення. Наш мозок завжди направляє нам туди, що сприймає найважливішим.

  Щоб довести сказане раніше, ми пропонуємо цей дуже простий і цікавий тест.  Подивіться на зображення, і дайте відповідь на це питання:  що ви бачите?

  Крокодил:

  Якщо перше, що ви побачили, –  це силует крокодила (або двох), це означає, що ви є людиною, яка зосереджується переважно на загальній картині і не акцентуєтеся на деталях, які, по суті, вам мало важливі. Перш ніж приймати рішення, ви багато думаєте над цим, оскільки не любите ризикувати або робити помилку. Ви спокійна людина, любите розмірений спосіб життя без зайвих сюрпризів. 

  Човен:

  Якщо перше, що ви побачили на зображенні, це один (або два човни), це означає, що ви людина, дуже уважна до деталей і обдарована навичками спостереження. Не так багато речей може пройти повз ваших очей. Часто оточення сприймає вас, як ексцентричну людину, дуже творчу і завжди готову до нових вражень. Ви любите перебувати у веселих компаніях з веселими та креативними людьми. 

  А що першим побачили Ви? 

  Поширити: