Розумний спосіб посадити малину, щоб вона не розросталася

  Поширити:

  Часто малина розростається корінням в інші місця: наприклад, виростає біля будинку, на будівельному смітті, на невеликій гірці і т. д.

  Виберіть місце, де зростатиме малина. На два багнети лопати викопайте траншею. Довжина залежить від того, скільки у вас посадкового матеріалу.

  Траншею заповніть гілками, залишками деревного будівельного сміття, трухлявими пнями – одним словом, усім дерев’яним сміттям, яке тільки знайдете. Його можна набрати у лісі, наприклад, або використати залишки після будівництва. Розкладаючись, дерево чудово живитиме малину перший рік-два + зігрівати + наповнювати повітрям ґрунт. Саме це й подобається рослині!

  Висадіть малину на 30-40 см одна від одної. Висаджуйте прямо на дерев’яне сміття.

  Зверху просипте родючим ґрунтом, а ще краще – ґрунтом наполовину з піском. Пролийте водою, а потім досипте ще землі, тому що вона ущільнить і заповнить порожнечі між деревом.

  Фінальний штрих – тирса. Засипте ними всю грядку. Тирса створить вологе середовище, яке дуже любить малина + зігріє землю + розкладаючись, приверне черв’яків, які теж зроблять свій внесок у ріст і розвиток рослин.

  Останнє, що потрібно зробити – це закріпити опору. Для цього арматуру встановіть на відстані 1,5 м довкола малини. На відстані 90 см від землі закріпіть поперечну арматуру за допомогою стяжок або дроту.

  Догляд за рослинами нескладний: наступного року внесіть харчування (гній, перегній, комплексне добриво на вибір), зверху засипте тирсою. Прополюйте, якщо виявите бур’ян. Проливайте в міру необхідності – от і весь догляд за малиною!

  Джерело

  Поширити: