Робимо Сніжинки з ниток без в’язання і клею: елементарно і оригінально

  Поширити:

  Незвичайні і симпатичні м’які сніжинки легко зробити з пряжі. При цьому навички в’язання абсолютно не знадобляться. В процес створення пухнастих сніжинок можна залучити і дітей. Завдання настільки просте, що впоратися з ним буде зовсім нескладно.

  Для створення сніжинки знадобляться:

  • пряжа відповідного кольору
  • пара картонних кілець
  • ножиці
  • намистини, стрази, інші елементи декору
  • міцні нитки в тон і голка

  Для початку визначаємося з розміром майбутньої сніжинки. Зробивши картонні шаблони, поєднуємо їх і виконуємо намотування за таким же принципом, як і для створення помпонів. Кількість шарів тут буде меншою. Вона безпосередньо залежить від бажаної щільності сніжинки. Для зручності пряжу попередньо перемотувати в невеликі клубочки. Важливо, щоб клубочок вільно проходив через внутрішнє коло. Замінити картонні шаблони можна звичайною книгою. Підійдуть і старі СД дисками, але тоді доведеться збільшити внутрішній отвір.

  Набравши потрібну товщину, розрізаємо нитки по зовнішньому краю кола і, злегка розставивши шаблони, пропускаємо між ними нитку. Щільно затягуємо і зав’язуємо нитку. Розправляємо майбутні промінчики і переходимо до формування сніжинки. Завдання полягає в тому, щоб умовно розділити пряжу на 8 частин.

  Відступивши від середини кілька сантиметрів, робимо перемички з ниток на кожній з 8 частин. Вони можуть бути як в тон сніжинки, так і контрастними. Альтернативою ниткового намотування можуть стати силіконові гумки для волосся. Головне, щоб фіксація була міцною.

  На наступному етапі кожен з промінчиків ділимо навпіл і знову фіксуємо за допомогою перемички. Далі залишається лише доповнити сніжинку елементами декору і розпушити кінчики.

  Освоївши техніку, можна експериментувати з кількістю промінчиків, розміром сніжинки і навіть задавати більш складний візерунок, поєднуючи нитки сусідніх промінчиків між собою. Головне не забувати про симетрію. Прикрашаючи готові сніжинки, можна використовувати не тільки голку з ниткою, а й клейовий пістолет.

  У хід можна пустити залишки ниток, гудзики, стрічки, намистини. У будь-якому випадку результат порадує, а харизматичні сніжинки подарують масу позитивних емоцій.

  Ще один легкий проект створення сніжинок з пряжі. Шаблоном тут є звичайний коло з прорізами, а способи намотування обмежуються лише польотом фантазії. Якщо замінити звичайний картон на фольгований або використовувати для реалізації ідеї прозорий пластик, результат буде набагато цікавіший.

  Поширити: