Психологічний тест: наскільки ви добра людина

  Поширити:

  Простий тест у картинці допоможе визначити рівень вашої доброти. Саме те, що першим впадає в око, розповість про те, наскільки ви доброзичлива людина.

  Для того, щоб пізнати чужу людину, потрібно чимало часу, а щоб пізнати себе  ще більше. Але у таких випадках на допомогу приходять тести. Хоч вони й мають розважальний характер, але дозволяють краще зрозуміти свої вчинки. Тому пропонуємо пройти легкий тест, щоб визначити, наскільки ви добра людина. Просто подивіться на зображення і запам’ятайте, що першим ви побачили. Розшифровку до кожного з варіантів читайте нижче.

  Море. Якщо першим, що впало в око, стало саме море, то ви дуже приємна та доброзичлива людина. На вас завжди можна розраховувати у складних ситуаціях, адже рівень вашої доброти – 100%. Вам не подобаються скандали та гамір, тому ви усіляко намагаєтесь згладжувати кути. Але такою м’якістю характеру можуть і користуватись чужі люди.

  Корабель. Цей варіант вказує на те, що чимало людей вважають вас доволі злими. Але насправді ви зовсім далекі від такого негативного опису, адже просто любите казати правду завжди. А пряма критика та чесність у будь-яких ситуаціях рідко викликає позитивні емоції у відповідь. До того ж, ваш сталевий характер та уміння йти до цілі часто змушує людей навколо заздрити.

  Людина. Якщо першою ви побачили саме її, то вас з упевненістю можна назвати душею будь-якою компанії. Ваш рівень добра -80%, адже ви власник легкого характеру. З вами швидко знаходять спільну мову, а близькі друзі завжди отримують максимальну віддачу. Але у складних ситуаціях ви доволі жорсткі у прийнятті рішень. Саме у таких випадках і проявляються 20% не зовсім добра, адже ви не сприймаєте обговорення та чужі думки.

  Поширити: