Пошийте сімейку чарівних м’яких пупсів зі звичайних капронових шкарпеток (майстер-клас)

  Поширити:

  Вони такі милі, пухкі і забавні! Пошити сімейку чарівних м’яких пупсів вийде у кожного, адже процес не вимагає навичок, а основою служить сама звичайна капронова шкарпетка! Спробуйте зробити одного карапуза, і зупинитися буде вже неможливо: його братиків і сестричок із задоволенням «усиновлять» всі ваші друзі!

  У два кута капронової шкарпетки набийте невелику кількість холлофайбера, закрутіть кілька разів ниткою і відріжте близько до закріпки. Це – ручки майбутнього пупса.

  Рівно зріжте кінчик носка. У невеликий клаптик, що залишився, покладіть маленьку кульку наповнювача. Скрутіть і відріжте, так само, як ручки. Це – ніс іграшки.

  Від зрізу шкарпетки відміряйте 3,5 см і на цьому рівні перетягніть шкарпетку ниткою. Більшу частину шкарпетка набийте холлофайбером і акуратно зашийте через край. Хвостик, що залишився, надалі стане чубчиком малюка.

  Щоб відокремити ніжки і тулуб від голови, відкладіть від зашитого краю 4 см. З двох сторін застроміть шпильки для орієнтиру, перемотайте і стягніть ниткою. Булавки вийміть. Візьміть голку з ниткою. Вузлик сховайте в зроблену перемичку-шию, а голку виведіть рівно в центрі зашитого краю. Тепер вставте голку по центру перемички і трохи потягніть нитку. У малюка вийдуть пухкі ягодички. Повторіть дію 2-3 рази, закріпіть нитку в складці шиї, але не обрізайте.

  Вибираючи місце для носа, зверніть увагу, що головка пупса буде повернена в сторону. Носик приклейте суперклеєм. Шпильками намітьте місця, де будуть очі. Виведіть голку на місці першого ока, надіньте намистину, потім виведіть на місці другого ока. Знову надіньте намистину і виведіть голку в «шию» підтягнувши нитку, щоб злегка «втопити» намистинки. Закріпіть нитку.

  Ниткою темного кольору вишийте брови і вії, також роблячи невелику утяжку. Ротик позначте, зробивши точкову утяжку ниткою тілесного кольору.

  Вуха малюкові сформуйте, зробивши маленький стібок спереду, і зв’язавши обидва кінці нитки ззаду вуха.

  Одягом і шапочкою для пупса стануть шматочки кольорової шкарпетки. Не забудьте пришити ручки!

  На закінчення можна пришити ланцюжок – ваш пупсик стане брелоком. Також не завадить підрум’янити малюкові щічки.

  Поширити: