Обов’язково поставте ці квіти у спальні, міцний здоровий сон та гарний настрій гарантовані

  Ніщо так не допомагає створити затишок у будинку, як квіти. Вони вигідно доповнять будь-який інтер’єр та повітря в будинку допоможуть очистити від пилу та шкідливих сполук. Але щоб квітка правильно зростала і розвивалася, їй необхідно створити правильні умови. Важливим є й те, де стоїть рослина. Квіти для спальні – особлива плеяда. Далеко не кожна квітка може і повинна бути в цьому приміщенні. Неправильно підібрані рослини можуть спровокувати погане самопочуття та навіть хворобу.

  Що вирізняє рослини для спальні від інших?

  • Хороша продуктивність із вироблення кисню.
  • Квітучі рослини не повинні давати різкого аромату. Вони будуть підсвідомо дратувати вашу нервову систему.
  • Невибагливість у догляді.
  • Не повинні боятися частого провітрювання та напівтемряви.
  • Не варто вибирати рослини з голками та шипами.

  Хлорофітум

  Вважаю, цю квітку незаслужено недооцінюють. І даремно. Він добре поглинають різного роду токсичні та інші сполуки, що містяться в повітрі. Якщо бачите, що рослина активно розростається – тривожний сигнал. Це показник того, що повітря в приміщенні далеке від чистого.

  Щоб підсилити працездатність квітки, підживіть її активованим вугіллям. Одну пігулку заглиблюємо у землю. Через місяць підживлення можна повторити.

  Спатіфілум

  Нейтралізує будь-які алергени, має гарну продуктивність. Відмінно притягує на своє листя пил.

  Фікус

  Позитивно впливає на енергетику приміщення. Притягує пил на своє листя, вважається одним з найкращих виробників кисню.

  Алое

  Багато господарки тримають цю квітку заради її лікувальних якостей, але не знають, що ця рослина чудово очищає повітря від шкідливих сполук, які виділяє меблі з ДСП та МДФ. Він збирає всі шкідливі з’єднання з повітря.
  Наповнює повітря корисними елементами, роблячи його сприятливим для глибокого спокійного сну та відпочинку.

  Сансевієрія

  Активна фаза продуктивності виділення кисню посідає нічний час доби. Виділяє у повітря корисні речовини, які підвищують імунітет. Активно поглинає пил та інші шкідливі сполуки.

  Хамедорея

  Природний зволожувач повітря, тож з початком опалювального сезону його обов’язково потрібно тримати у спальні. Допомагає відновити сили, зняти втому, очищує повітря від хвороботворних бактерій та мікроорганізмів. У великій кількості виділяє озон.

  Герань

  По дроту цієї квітки багато суперечок. Воно має специфічний аромат, що не всім подобається. Але якщо у вас немає алергії на нього, і він вас не дратує, обов’язково поставте його в спальні. Воно благотворно впливає на жіночий організм, допомагає відновити гормональне тло. До речі, запах цієї рослини дуже не люблять комах. Що стане приємним бонусом та природним способом захисту від комарів та мух.

  Каланхое

  Сприятливо впливає нервову систему людини, знімає почуття тривоги, усуває депресію. Рослина виділяє транквілізуючі сполуки, які роблять сон глибоким та спокійним. Рослина має гарну продуктивність, виробляючи кисень у великих обсягах.

  Драцена

  Важко знайти іншу рослину, яка вироблятиме кисень у такій самій кількості. Поглинає формальдегіди та інші шкідливі сполуки, які здатні виділяти меблі.

  Кому в спальні не місце

  Бажаєте мати міцний здоровий сон, у жодному разі не тримайте в спальні диффенбахію, кротон, цикломен, монстеру, кактуси, кімнатні лілії, олеандр, японську родею, орхідею.

  Причини різні. Деякі виділяють сильні органічні отрути, які можуть нашкодити вашому здоров’ю. Ці рослини здатні викликати алергію, спровокувати безсоння, викликати нервозність, біль голови, слабкість, запаморочення. Є й такі, хто поглинаючи кисень, виділяю вуглекислий газ.

  Як ви вважаєте, чи варто при виборі рослин для спальні керуватися такого роду рекомендаціями, чи рослини потрібно підбирати виключно за своїм смаком та перевагою? Пишіть у коментарях свою думку.

  Джерело