Немов казка! Українець робить неймовірні макро-фото природи, якими захоплюється увесь світ

  Поширити:

  В’ячеслав Міщенко – визнаний український художник, відомий на весь світ не тільки своїми картинами, а й чудовими макро-фотографіями. Фотограф все життя живе і працює в Україні, а саме в місті Бердичеві, Житомирської області. З ранніх років В’ячеслав захоплювався малюванням, брав активну участь у всіляких художньо-естетичних заходах. Ще хлопчиком він малював шкільні стінгазети, оформляв кабінети в училищі та агітаційні виставки до державних свят під час служби в армії.

  Незалежно від того, чим доводилося займатися по життю, Міщенко завжди удосконалював свої вміння в малюванні. На сьогоднішній момент він є головою “Товариства вільних художників і народних майстрів “Вернісаж”.

  З розвитком техніки В’ячеслав Міщенко відкрив для себе новий світ художньої самореалізації – світ фотографії. Завдяки своєму вишуканому художньому смаку та естетичному сприйняттю він створює високохудожні витончені макро-фотографії, які й зробили його відомим на весь світ фотографом.

  Світлини В’ячеслава опубліковані на багатьох престижних зарубіжних сайтах, багато хто з них облетіли весь світ і стали “шпалерами” на робочих столах естетів. Ви, напевно, вже також зустрічали їх, але навіть не здогадувалися, що їх автором є український фотограф В’ячеслав Міщенко.

  Фотографуючи в макро-режимі, Міщенко в першу чергу приділяє увагу комам і дрібним хребетним, показуючи їхнє життя та взаємодію з природою. Казкові фотографії равликів, мурах, метеликів і ящірок ніби переносять глядачів в інший, мікросвіт цих дивовижних істот, що живуть просто по сусідству з нами.

  Більше фото В’ячеслава ви можете переглянути за посиланням: www.facebook.com

  Поширити: