Найкращі святкові мультфільми про Новий рік та Різдво

  Поширити:

  Новорічно-різдвяний час – це завжди дуже атмосферний період. Святковий настрій люди організовують собі вже у грудні. Робити це можна у різний спосіб: прикрасити вікна гірляндами, увімкнути святкову музику ну і, звісно ж, дивитись мультфільми про Новий Рік та Різдво.

  Грінч

  Мультик, який точно сподобається усій родині, вийшов на екрани у 2018 році. У ньому йдеться про зеленого монстрика Грінча, який не любить людей і живе високо на горі у своїй хатині. Там у нього є лише собака Макс. А більше нічого Грінчеві й не треба. У містечко, де він жив раніше, повертатися не хоче, адже там люди насміхалися із нього через чудернацьку зовнішність. І за це монстрик хоче їм помститися – украсти Різдво. Дуже вже важко йому бачити радість колишніх сусідів.

  Еліот – найменше оленя Санти

  У Санти проблеми – один із його вірних оленів Рудольф іде на заслужений відпочинок. Санта у відчаї, адже до головного свята залишилось лише три дні. Що робити? Тому вирішує провести конкурс, адже не може таку важливу роль зайняти будь-хто.

  Тим часом участь конкурсі вирішив взяти кінь Еліот. Але для цього йому треба дуже багато потренуватись, адже його можливості трохи не збігаються із можливостями оленів, які, до того ж вміють літати.

  Обов’язково подивіться, що із цього вийшло.

  Шрек і Різдво

  Хто ж не знає знаменитого Шрека? Цей персонаж вже давно став улюбленим. А якщо ще й мультик про Різдво, то дивитися його удвічі приємніше.

  На екрані бачимо, як Шрек вирішив організувати Різдво. Так хоче, щоб його кохана Фіона відчула справжній дух свята. Проте він трохи не в курсі, як все правильно зробити, а потім до нього приходить стільки гостей… Одним словом – не перемикайте.

  Льодовиковий період

  Зимовий мультик-традиція. Просто уявіть собі доісторичний період. Скрізь лежить сніг. Багато снігу. Троє друзів дуже хочуть вижити у цих непростих умовах. Однак це буде непросто. Вони вирішили мандрувати на південь.

  Хоча б один перегляд із цього списку точно зробить вас трошки щасливішими. А якщо буде мало, то тут можна знайти ще багато цікавого.

  Джерело

  Поширити: