Користь волоського горіха, про яку мало хто знає. Та чому його слід їсти кожній людині

  Якщо з’їдати людині по 1/2 склянки волоських горіхів, то рівень цукру знизиться  на 8, 5 % тим самим зменшить ризик виникнення серцевих хвороб. З цього приводу проводили дослідження з людьми, які дотримувались такої дієти. Через пару років дослідження, у цих людей знизився рівень ліпопротеїдів низької щільності.

  Завдяки великого вмісту у горіхах Омеги – 3, яка є корисною для серцевого жиру.

  Ризик виникнення серцевих захворювань знижується та зменшуються ризик виникнення інсультів. Волоські горіхи знижують рівень холестерину, та покращують якість частинок ліпопротеїдів низької щільності.

  Ці частинки бувають різного розміру й вони дуже пов’язані з атеросклерозом, жировими та атеросклеротичними бляшками, котрі накопичуються в артеріях людини.

  Учені проводили дослідження, групу людей поділили навпіл. Одна половина вживала горіхи, а інша ні. Через пару років та група, яка їла горіхи мала знижений рівень холестерину й ризик захворюваності серцево – судинними захворюваннями у них знизився. У цих людей, також знизився ліпопротеїн проміжної щільності. Також, рівень зниження залежить від статі людини. У чоловіків він знизився на 7, 9%, а у жінок на 2,6%. Дослідження проводили тоді, коли люди не хворіли на неінфекційні хвороби. половина учасників вилікувала підвищений кров’яний тиск та гіперхолестеринемію.

  Вживання горіхів приносить багато користі та зміцнює серцево – судинну систему. Це доведено вченими.

  Прочитати про це дослідження можна у журналі Circulation.

  Джерело