Ідеї для дачі та саду: 10 чудових дизайнхаків

  Поширити:

  Дача була б чудовим місцем, якби не вічні клопоти та турботи. Розслабтеся та насолоджуйтесь відпочинком: у нас є рейтинг десятка простих ідей, як повернути диво
  Дача – це зовсім не обов’язково постійне прополювання картоплі, будівництво та догляд за грядками. Фантазія і трохи зусиль – і ви знову оціните близькість природи, безтурботність канікул та радість від створення краси довкола власними руками.

  Чарівні вогні

  У сутінках насолоджуйтесь чаєм на веранді, увімкнувши просту гірлянду з лампочок. Обережніше зі свічками – запалюйте їх у банках із водою та тримайте під наглядом. Встановіть на ділянці ліхтарики, що заряджаються від сонячного світла, і вночі ваш сад буде сповнений чарівного мерехтіння.

  Літній душ

  Вода освіжить у спеку – тільки знайдіть або організуйте затишний куточок. Тепер вам не потрібно витрачати час на дорогу в задушливе курне місто, щоб вимитися — якщо у вас на дачі є криниця, встановити літній душ досить просто.

  Гамак у саду

  Лише пара кріплень, щільна тканина — і у вас готове найкраще місце для дачного відпочинку. Ліниво погойдуючись у гамаку і потягуючи прохолодний лимонад, ви забудете про всі проблеми.

  Кулер для напоїв

  Ви запитаєте: звідки взяти прохолодний лимонад у спеку, якщо холодильник зайнятий? Лід можна привезти з міста в переносному міні-холодильнику або спеціальному пакеті, а зберігати, наприклад, у відрі в колодязі. З’єднайте відра та невеликі столики для зручного охолодження напоїв для вечірки у саду.

  Справжній курінь

  Діти будуть вам вдячні, якщо зможуть грати все літо у будиночку з гілок чи покривал. Влаштуйте усередині освітлення з гірлянд, принесіть більше подушок і розповідайте один одному чарівні історії.

  Куточок для читання

  Місце, щоб повністю поринути в цікаву книгу, може бути будь-яким, але для вашої власної зручності подбайте про нього заздалегідь – альтанка, куточок веранди або шезлонг під навісом. Нехай там обов’язково будуть подушки, дах на випадок дощу та запас легких закусок, щоби не відриватися від читання.

  Дзеркала на паркані

  Дзеркала візуально збільшують простір – це всім відомо. Навіть якщо цей простір – маленький дачний дворик. А ще ці дзеркала зі старих рам на паркані пускають веселі сонячні кролики, і в них можна помилуватися своєю засмагою.

  Вкопаний батут

  Стрибки на батуті – заняття веселе, але травмонебезпечне. Якщо ж ніжки вкопати глибше, до рівня землі — радості не зменшиться, проте падіння буде безпечнішим.

  Музика вітру

  Звуки ніжного передзвону на вітрі порадують вас і відлякають птахів, що клюють урожай. Купуйте готову музику вітру або зробіть самі підвіску з раковин, пляшок, навіть ключів.

  Казковий паркан

  Вклеєні в отвори в паркані скляні камені, які можна купити в будь-якому садовому відділі або магазині для творчості, створюють магічний ефект на світлі. На вашій ділянці оселиться веселка.

  Джерела

  Поширити: