Ефективні засоби, які допоможуть відчистити ваш посуд від бруду та нагару

  Поширити:

  Багато господинь помічало, що з часом посуд втрачає свій блиск, стає тьмяним та жовтим. Розповімо вам, як треба доглядати за посудом, щоб він був гарним та блискучим.

  1. Застосуйте кавову гущу. Гарно впорається з жовтим плямами, які часто виникають біля ручок на емальованих каструлях. Потрібно лише нанести гущу на брудні місця, потерти губкою та промити під проточною водою.
  2. Застосовуйте оцет. Одягніть гумові рукавички. Змочіть ватний диск оцтом та потріть жовте місце на посуді. Залишіть засіб постояти 30 хвилин, а потім змийте під проточною водою.
  3. Застосовуйте білизну. Розчиніть білизну з водою у співвідношенні 1 до 10. Після занурте посуд у розчин на пару годин, а потім ретельно промийте під проточною водою.
  4. Застосування солі та соди. Змішайте сіль та соду. Цією сумішшю натріть посуд. Ви будете здивовані, як моментально зникає бруд. Після промийте посуд під проточною водою.
  5. Застосування лимонної та яблучної кислоти. Гарний помічник для боротьби з накипом.
  6. Застосування мильного розчину. Натріть господарське мило на тертці та залийте 500 мл. води. Намастіть сумішшю забруднені каструлі та залишіть постояти 12 годин. Через 12 годин ви з легкістю знімете бруд та кіптяву з каструль.

  Щоб ваш посуд завжди був чистим, потрібно одразу його мити. Правильно використовувати інструменти та засоби для чищення посуду.

  Поширити: