Довге повітряне коріння в орхідеї – що з ними робити? Як не нашкодити орхідеї, щоб вона давала багато квітів

  Догляд за орхідеєю – заняття далеко не з легких, особливо якщо це ваша перша квітка. Орхідея вибаглива, але і натомість вона радує прекрасним, тривалим цвітінням. Одне з питань, яке хвилює власників, звучить так: що робити з занадто довгим повітряним корінням? Чи варто його обрізати? Але не поспішайте брати ножиці, доки не прочитаєте статтю.

  Повітряне коріння орхідеї – додатковий спосіб для квітки поглинати поживні речовини, вологу та світло з навколишнього середовища.

  Показник того, що повітряне коріння працює – зелений кінчик.

  Обрізавши повітряне коріння, ви разом з цим обріжете і доступ орхідеї до повноцінного харчування. У жодному разі не робіть цього!

  Якщо ви помітили, що повітряне коріння вашої орхідеї чисто біле, то поставте поруч чашку або обрізану пляшку з водою, куди зануріть коріння. Залишіть доти, поки коріння не насититься вологою і не зазеленіє. Так зробіть з усіма орхідеями та його повітряним корінням.

  Якщо ж орхідея сильно переросла, і її коріння вийшли за всі можливі межі, то не потрібно її пересаджувати. Краще розділіть її на дві орхідеї. В обох орхідей вже буде готова коренева система! Висадіть нову орхідею в кору та мох, присипавши зріз корицею. Так само вчиніть і зі зрізом на «пеньку», що залишився від орхідеї.

  Через 1-2 місяці на обрізаному пеньку виросте нова орхідея збоку.

  А пересаджена частина з повітряним корінням стане повноцінною дорослою орхідеєю!