Ці продукти позитивно впливають на стан судин. Їжте їх якомога частіше

  Поширити:

  Кожна людина повинна піклуватись про своє здоров’я. Найпоширенішими хворобами у наш час стали захворювання серця та судин. Для того, щоб зменшити кількість таких захворювань та покращити своє здоров’я, потрібно включити у свій раціон такі продукти. Вони не лікують хвороби, але можуть запобігти їхньому розвитку.

  1. Риба жирних сортів. Риба містить ненасичені жирні кислоти. У поєднанні з білками та іншими корисними елементами, вони очищують судини, зміцнюють їхні стінки та захищають серце.
  2. Горіхи. Вони містять у собі магній, вітамін Е, білок рослинного походження, корисні жирні кислоти. Завдяки такому складу, вони не дозволяють утворюватись холестериновим бляшкам.
  3. Оливкова олія. Вона містить у своєму складі мононенасичену олеїнову кислоту, яка захищає серце та серцево – судинну систему. Є профілактичним засобом проти інсульту. Вживають у їжу олію 1 віджиму – вона найкорисніша.
  4. Кофеїн. Є захисником стінок судин, очищує їх та є профілактичним засобом появи атеросклерозу та закупорки артерій. Кофеїн міститься не тільки у каві, але й у зеленому чаї. На день можна вживати лише пару чашок напою.
  5. Стигле авокадо. Знижує рівень поганого холестерину, є профілактичним засобом проти розвитку серцево – судинної недостатності. Завдяки вмісту калію, не дає відкладатись калію у судинах.
  6. Приправа куркума. Це найпоширеніший протизапальний засіб, який захищає стінки судин. Завдяки вмісту антиоксиданту, захищає судини від пошкоджень, не дає утворюватись жировим бляшкам.
  7. Стиглий гранат. Це гарний очисник для судин та артерій. Виробляє оксид азоту у крові, завдяки вмісту антиоксидантів. Веде боротьбу з вільними радикалами. Пийте сік та додавайте гранат у різні страви.
  8. Цитрусові. Містять антиоксиданти, вітамін С, які знижують ризик серцево – судинних захворювань. Стінки артерій захищають флаваноїди.
  9. Цільні зерна. Клітковина, яка є у складі нормалізує рівень холестерину та надає серцю захист. Запобігає потовщенню судин, розвитку атеросклерозу та інсульту.
  10. Стигле броколі. Овоч насичений клітковиною, яка запобігає закупорці артерій та не дають розвиватись серцево – судинних захворювань.

  Пам’ятайте, що самолікування шкідливе для вашого здоров’я!

  Поширити: