Чим підгодувати моркву у серпні

    Поширити:

    Серпень – фінішна пряма для цієї культури, оскільки саме у серпні морква активно нарощує коренеплід, запасаючи в ньому харчування та соки. Поговоримо, чим підгодувати моркву в серпні Перша декада серпня – найоптимальніші терміни для внесення останнього, вирішального підживлення вашої моркви: завдяки правильним елементам коренеплоди виростуть рівними, «красивими», великими, соковитими.

    За розмір та форму моркви відповідатимуть калій та фосфор. До речі, калій ще сприяє підвищенню цукрів в овочі, тому підживлення саме цими елементами буде важливим подвійно. Азот зараз уже під забороною, адже він сприяє формуванню здорового, смарагдового листя, а щодо моркви, та ще за 3-4 тижні до збирання врожаю, це зовсім ні до чого.

    Чим підгодувати моркву у серпні? Найпопулярніші рецепти

    Підживлення моркви у серпні золою

    Всіми улюблена попелюшка – деревна зола дуже доречна. Якщо здолала морквяна муха, «припорошити» міжряддя, розпушіть і полийте грядку. Зола відлякує комах.

    Можна скористатися зольною настойкою: 2 склянки деревної золи залийте цебром окропу і наполягайте добу. Після чого настоєм, що вийшов, полийте вашу морквину.

    Зола – чемпіон із вмісту корисних речовин для рослин, вона не тільки насичує живленням ґрунт, а й розкислює його, змінюючи показники кислотності ближче до нейтральних.

    Борна кислота

    Солодку моркву зробить борна кислота. Розведіть пакетик (10 гр) у літрі гарячої води, а потім вилийте розчин у відро води. Сумішю, що вийшла, обприскуйте рослини по бадиллі: бір сприяє накопиченню цукрів в коренеплоді.

    Монофосфат калію

    Старий добрий монофосфат калію буде чудовою альтернативою золі. Розведіть добриво згідно з інструкцією на упаковці та підживіть моркву.

    Якщо у вас на городі ростуть пізньостиглі сорти моркви, яку ви зберете вже восени, то не поспішайте з введенням підживлення. Її не пізно буде внести навіть у двадцятих числах серпня.

    Джерело

    Поширити: