«Будинок зі скалок» – новий український фільм, який номінований на «Оскар»

  Поширити:

  Документальний фільм «Будинок зі скалок» виробництва України, Данії, Швеції та Фінляндії виходить в український прокат 9 березня. – пише ШоТам

  Про це повідомив другий режисер стрічки Асад Сафаров.

  «Тепер у всіх у вас буде можливість подивитись наш документальний фільм, номінований на Оскар! З 9 березня стрічку покажуть у Києві, Харкові, Львові, Одесі та інших містах України», – зазначив Асад Сафаров.

  Про стрічку

  «Будинок зі скалок» – це фільм дансько-українсько-шведського виробництва. Стрічка розповідає, як на тлі війни на сході України невелика група вольових соціальних працівників і працівниць невтомно працює в дитбудинку поблизу лінії фронту та створює необхідний для життя дітей безпечний простір, поки державні органи й суди вирішують подальшу долю дитини та її сім’ї.

  Режисер – Сімон Леренг Вільмонт, лінійний продюсер і другий режисер – Асад Сафаров. Продюсери фільму – Моніка Геллстрьом (Final Cut for Real, Данія), Тобіас Янсон (STORY, Швеція), Самі Янукайнен (Donkey Hotel, Фінляндія), Дар’я Бассель та Віка Хоменко (Moon Man, Україна).

  Наприкінці січня стало відомо, що стрічка потрапила до списку номінантів на «Оскар» у категорії «Найкращий документальний художній фільм».

  Нагадаємо, українська стрічка «Клондайк» режисерки Марини Ер Горбач потрапила у довгий список номінантів на цьогорічну премію «Оскар».

  Крім того, в Україні почали знімати фільм «Війна очима тварин». Стрічка розповість про пронизливі історії людей і тварин в умовах війни.

  Фото: кадр з фільму.

  Поширити: