9 корисних порад щодо використання перекису в побуті, їх потрібно знати кожній господині! Корисні поради для життя!

  Поширити:

  Перекис водню в аптеці коштує дуже дешево, а застосування у побуті маса. Це не тільки дуже економічний засіб, найголовніше, він нешкідливий та ефективний. Як я використовую перекис у себе вдома?


  Насамперед за допомогою перекису водню я проводжу дезинфікцію зубних щіток. Особливо якщо в сім’ї хтось хворіє, а щітки зберігаються в одному місці, то я одразу ж проводжу дезінфекцію.

  Щітки кладу на 30-40 хвилин у перекис, а потім їх обов’язково добре прополіскують водою. За допомогою перекису щітки добре знезаражуються, гинуть бактерії та мікроби.

  Для чищення холодильника я також використовую перекис водню: Якщо холодильник не дуже брудний, переливаю засіб у пляшку із дозатором, розподіляю по брудній поверхні та мию. Якщо холодильник брудний, до перекису додаю соду та миючий засіб для посуду.

  Після чищення з перекисом холодильник стає білим, а також усуваються всі неприємні запахи, плюс ще виробляється дезінфекція. Засіб абсолютно безпечний, тому обов’язково спробуйте. Для чищення великого холодильника мені достатньо двох флаконів.

  Тобто за лічені копійки можна капітально почистити холодильник та додатково відбілити пластик.

  Дуже добре перекис водню використовувати у боротьбі з пліснявою.

  Я роблю так: перекис водню змішую з содою, розподіляю по брудній поверхні за допомогою щітки, залишу приблизно на 30-40 хвилин. Якщо цвілі багато – залишайте на довше. Потім чищу щіткою, витираю серветкою і поверхня стає білою.

  Якщо робити так регулярно, тобто робити таку обробку для профілактики, то пліснява довго не повертається у ванну, не турбує, не затьмарює ваше життя.

  Дуже добре цим засобом чистити дзеркала та скло: Перекис просто потрібно розподілити по дзеркалу, протерти сухою ганчірочкою та насолоджуватися гарним результатом. Якщо не знали такого простого, дешевого способу, обов’язково спробуйте.

  Перекис водню відмінно видаляє плями від поту: Це, напевно, найпоширеніший народний рецепт, і він 100% працює.

  Навіть нічого не потрібно додатково винаходити, достатньо зробити кашку з перекису водню та соди, нанести її на брудну ділянку одягу, потримати 30-40 хвилин.

  Якщо пляма стійка, потрібно залишити на більш тривалий термін. Потім треба прополоскати річ у теплій воді і від плями не залишиться сліду.

  Перекис водню відмінно працює у догляді за кімнатними рослинами:

  Якщо у квітки загнило коріння, на поверхні землі з’явилася пліснява, або ви просто бажаєте оживити квіточку, перелийте перекис водню в пляшечку з пульверизатором і обприскуйте рослину.

  Обприскати потрібно досить рясно. Якщо на поверхні землі з’явилася пліснява, обприскайте плісняву. Але в жодному разі не поливайте перекисом водню землю. Потрібно зробити саме обприскування. Тоді ви легко і просто позбавитеся цвілі в горщиках квітів. А при регулярному обприскуванні листя рослина стає міцнішою і красивішою.

  За допомогою перекису водню можна почистити золото. Воно буде блищати ніби щойно з магазину.

  Для цього необхідно в рівних пропорціях змішати перекис водню та нашатир. Розводимо 1 чайну ложку перекису водню і 1 чайну ложку нашатирного спирту.

  ! Єдине золото має бути без каміння. Опускаю в розчин золоту річ, тримаю в розчині кілька хвилин. За потреби можна додатково почистити зубною щіткою. І дістаю вже чисту, гарну прикрасу.

  І останнє застосування цього засобу – дезінфекція пластикових контейнерів:

  Необхідно взяти перекис, розподілити його по пластику, залишити приблизно на 30 хвилин і потім контейнер я завжди прополіскую чистою водою. Усуваються всі неприємні запахи, убиваються мікроби та бактерії.

  Поширити: