9 документальних фільмів-шедеврів, які вражають до глибини душі

  Поширити:

  Пропонуємо до перегляду 9 документальних фільмів, які можуть шокувати вас правдою і змінити погляди на життя. Розширте свій кругозір і відкрийте для себе реальність з нових сторін. Якщо ви хочете більше дізнатися про планету Земля, то ці фільми вам обов’язково варто подивитися.

  Кіно – це завжди цікаво і захоплююче. Хороший фільм змушує замислитися, радує і дає можливість провести з користю дозвілля. А документальне кіно – це особливий жанр. Такі фільми зняті завжди на фактичному матеріалі, вони реалістичні й пізнавальні. Поряд з інформативністю документальне кіно часто несе в собі видовищність і повчальні моменти. Ось кращі документальні фільми для захоплюючого перегляду.

  ТОП-9 документальних фільмів про планету Земля США, Великобританії, Китаю, Японії, Франції, Швейцарії

  1. Міні-серіал «Наша планета» (2019)

  Це цикл документальних фільмів, які закликають дбати про навколишнє середовище.

  Кожна серія охоплює конкретну частину живої природи – ліс, джунглі, льодовики, океан …

  Оцініть, наскільки взаємопов’язане все живе на нашій планеті і зрозумійте, що ніщо не існує просто так. Людина, що знищує природу, власними руками риє собі могилу. Ці міні-серіали варто подивитися кожному, і обов’язково покажіть їх своїм дітям.

  2. Серіал «Невідома планета Земля» (2018)

  Хочете дізнатися, які таємниці зберігає наша планета? Подивіться захоплюючий серіал, який відкриє розуміння, чим займаються сучасні вчені, чому ми можемо досліджувати космос, але до сих пір не зазнали глибини Маріанської западини. Автори кінокартини розкривають таємниці сучасної науки і роблять прогнози на майбутнє.

  3. «Самсара» (2011)

  Подорож по різних куточках нашої планети – дивних і шокуючих. Всього ви побачите 25 країн на 5 континентах. У перекладі з санскриту слово «самсара» означає «безперервний потік» – народження, життя, смерть, переродження …

  4. «Життя» (2011)

  Життя на планеті Земля еволюціонувала за 5 млрд. років і сьогодні перед нами вже зовсім інша планета. Кінострічка розповість про всі найважливіші етапи життя мешканців дикої природи і змусить задуматися про те, що об’єднує всіх нас, незалежно від того, яка у нас стать, вік і як ми виглядаємо зовні.

  5. «Океани» (2009)

  Водою покрита практично 3/4 частина земної кулі. Хочете заглянути в цей чарівний підводний світ, повний таємниць і загадок? Якщо так, то бажаємо приємного перегляду. Це історія про ті місця, які так і залишилися не підкорені людству.

  6. «Дім. Історія подорожі »(2009)

  Велична краса планети Земля і шокуючі наслідки діяльності людства. Все це ви побачите в цій картині. Після перегляду жахаєшся, які жахливі рани ми залишаємо на Землі. Ситуація лякає, ви побачите реальні наслідки розвитку промисловості, екологічних катастроф і воєн.

  7. «Подорож на край Всесвіту» (2008)

  Хочете знати, як зародилося життя на планеті Земля? Хочете заглянути за хмари космічного пилу? Або може вас цікавить, звідки з’являються зірки і чи є життя за межами атмосфери? Подивіться цей фільм, і ви знайдете відповіді на багато питань. Ви дізнаєтеся нові факти про Всесвіт і в повній мірі відчуєте ефект присутності.

  8. Міні-серіал «Сторіччя особистості» (2002)

  Психолог і психоаналітик Зігмунд Фрейд давно висунув теорію про природу людини. Він переконаний, що нами рухають примітивне сексуальне бажання і агресія, які можуть бути заховані глибоко всередині. Що буде, якщо люди не зможуть контролювати ці сили? З фільму ви дізнаєтеся, як правителі використовували напрацювання Фрейда, щоб правити натовпом.

  9. «Барака» (1992)

  Зйомки проходили в 24 різних країнах світу протягом 14 місяців. Різні культури, різний сенс життя, віддалені куточки планети і промислові об’єкти – це ви побачите на екрані, де відбудеться протиставлення цивілізації і дикої природи. З перської «барака» означає «блаженство» і кожен вкладає в це слово власний смисл.

  Поширити: