8 суперових мультиків, які піднімають настрій та мотивують

  Поширити:

  Добірка позитивних і дуже повчальних мультфільмів, які допоможуть знайти мотивацію та натхнення.

  Мультфільм «Вітрила смерті»

  Незважаючи на досить страхітливу назву, стрічка сповнена позитиву. За сюжетом, до пірата, який після знищення корабля залишився наодинці зі скарбом у відкритому морі, приходить Смерть. Але головний герой не хоче покидати світ живих. Та й прагнення віддати гості коштовності у нього немає. Тож врешті-решт саме воля до життя (і неабиякий талан) рятують пірата від неминучої смерті.

  Головна ідея мультфільму в тому, що ніколи не можна здаватися, навіть якщо ситуація здається безвихідною. Навпаки варто завжди сподіватися на краще та «чіплятися» за кожен шанс, який пропонує нам доля.

  Мультфільм «Баранчик»

  Короткометражний мультфільм від культової анімаційної студії Pixar розповідає історію пухнастого баранчика, який пишався своєю білосніжною шубкою і радів життю. Та ось одного дня люди зістригли з нього геть усю шерсть. Баранчик дуже засмутився і втратив сенс життя. Але раптом до нього прийшов чудернацький звір, який пояснив, що життя сповнене злетів і падінь. Та не варто засмучуватись і припиняти весело стрибати. І саме ці поради повернули баранчика до життя, сповненого активності та радощів.

  Мультфільм «Пінгвін»

  Коротенька анімаційна стрічка демонструє змагання з бігу між довгоногим прудким страусом та маленьким незграбним пінгвіном. Страус був дуже легковажним і переоцінив власні сили, думаючи, що без зайвих зусиль переможе. Та коли пролунав стартовий постріл, бігун сховав голову в пісок, а маленький пінгвін неквапливо фінішував першим.

  Ця проста історія вчить боротися до останнього, не втрачаючи серйозного настрою і пильності.

  Мультфільм «Зліт»

  Мультфільм розповідає історію про дівчинку, яка захоплюється авіаконструюванням. Вона намагається запустити невеличку модель літака, але постійно зазнає невдачі. Та ось із неба впала казкова дівчинка-пілот, летючий корабель якої зазнав катастрофи. Як не дивно, почуття здивування і страху панувало недовго, і дівчата почали спільно лагодити літальний засіб. І завдяки численним спробам і безмежній наполегливості це їм вдалося – казкова пілотесса змогла повернутися до своїх друзів. І як з’ясувалося – саме ці дивні створіння запаюють зорі на небі.

  Мультфільм навчає завжди вірити у власні сили, наполегливо працювати та шукати порозуміння з іншими людьми. Адже разом завжди легше досягнути мети!

  Анімаційний фільм про песика і чаплю

  Стрічка розповідає історію про маленького песика, якого хазяїн узяв на риболовлю. Досить швидко до їхнього човна прилетіла чапля і почала красти наживку – черв’яків. Чотирилапий друг зрештою захистив приманку. Та виявилось, що дітлахи чаплі погоджувалися їсти лише черв’яків. Тож песик віддав чаплі геть усю наживку, а перната красуня віддячила йому, принісши рибалкам чимало риби.

  Історія навчає тому, що іноді необхідно поступатися та завжди намагатись усвідомити мотиви вчинків інших. Адже те, що на перший погляд здається шкодою, насправді може бути чимось важливим чи прекрасним.

  Мультфільм «Міа та Мортон»

  Головні герої мультфільму – дівчинка Міа та її батько Мортон. Вони займаються виготовленням твердого сиру. Донька завжди допомагала батькові та підтримувала його, але той дуже часто сумував, адже ще жодного разу не перемагав у конкурсі на звання кращого сировара. І ось пройшло багато років, батько зневірився у власних силах та перестав брати участь у змаганні. Але дочка не здавалася і одного разу вони спільно створили сир, який визнали найсмачнішим.

  Така зворушлива історія навчає цінувати підтримку рідних і близьких, а також ніколи не втрачати надії на втілення своїх мрій.

  Мультфільм про веселу козу

  Короткий анімований фільм розповідає історію про двох кіз, які мандрували. Коза-мати була зосередженою, постійно дивилася під ноги і не хотіла спілкуватися. Козеня ж навпаки мало гарний настрій, постійно дивилося перед себе (через що постійно падало), активно досліджувало світ довкола. Такий досвід навчив його легко долати різні перешкоди. Зрештою саме козеня допомогло матері перемогти страх і перестрибнути прірву.

  Ця кумедна історія допомагає зрозуміти, що іноді варто змінювати старі звички і не бути надто консервативним. Крім того, треба мислити позитивно, обмінюючись досвідом з іншими, уміти навчатися на власних помилках і спільно з близькими долати перешкоди.

  Мультфільм «Піп»

  Позитивний та емоційний мультфільм розповідає про маленьке цуценя Піпа, яке пішло навчатися до школи поводирів. Воно було замалим і часто відволікалось, що заважало досягати результатів. І хоча Піп щиро бажав стати гарним поводирем, сумлінно працював, але все ж провалив фінальний іспит. Та навіть після виключення песик не засмутився, а навпаки – сміливо врятував незрячу жінку.

  Стрічка неодмінно нагадає, що щире прагнення зробити щось хороше та наполеглива праця неодмінно допоможуть утілити в життя будь-яку мрію.

  Неодмінно покажіть ці мультфільми учням! Адже лише дійсно вмотивовані учасники навчального процесу можуть досягати успіху.

  Поширити: