8 книг, які допоможуть врятувати від поганого настрою та депресії

  Поширити:

  Пропонуємо почитати книги, від яких ви забудете про все погане і поринете в читання з головою:

  Джон Ірвінг – Правила виноробів

  Роман класика американської літератури Джона Ірвінга – це сучасна сага про сім’ю, яка живе в нашому абсурдному і безглуздому світі, члени якої намагаються, кожен по-своєму, набути гармонії і встановити рівновагу між вічним і минущим.

  Джером К. Джером – Троє в човні, не рахуючи собаки

  Неймовірна, дотепна, життєствердна історія, розказана блискучим англійським письменником-гумористом. Повість про подорож трьох джентльменів Темзою наповнена найцікавішими подіями, веселими колізіями і комічними ситуаціями, з яких герої виходять, незмінно зберігаючи почуття власної гідності.

  Даунхем Дженні – Поки я жива

  Шістнадцятирічна героїня цієї книги тільки-но починає жити, і їй так багато хочеться встигнути. Тому вона пише список усіх своїх бажань і береться до справи. Не все в ньому так безневинно, як у її однолітків. Але лише тому, що вона багато в чому не схожа. А ще тому, що їй треба встигнути зараз! “Поки я жива” – чесний, сміливий і неймовірно життєствердний роман.

  Дуглас Адамс – Автостопом по Галактиці

  Строката компанія вільних мандрівників їздить від зірки до зірки у пошуках радості, спокою та коктейлю «Пангалактичний Гризлодер» — але невідомі сили двічі на день нав’язують їм різноманітні високі місії порятунку всього живого від різних мерзотників та психопатів. То з саркастичною усмішкою, то з меланхолійною посмішкою Адамс розмірковує про Сенс Життя, Всесвіту та Усього Остального.

  Ерленд Лу – Наївно

  Супер Роман «Наївно. Супер» — найвідоміша його книга, написана від імені тридцятирічного героя, що переживає «кризу середини життя», — переведено вже на дюжину мов і скрізь зустрінуто із захопленням. Ця чарівна і іронічно-стримана розповідь схожа на гарний примітивний, «наївний» живопис — на перший погляд просто і смішно, вдивишся — розумно і зворушливо, і деталі, при загальній простоті, виписані точно і майстерно.

  Елізабет Гілберт – Їсти, молитися, кохати

  До тридцяти років у Елізабет Гілберт було все, що може бажати сучасна, освічена, амбітна жінка, – чоловік, заміський будинок, успішна кар’єра, але переживши розлучення, депресію та чергову любовну невдачу, вона розуміє, що всі її попередні уявлення про себе були помилковими. . Щоб знову знайти себе, Елізабет зважується на радикальний крок: продає все, чим володіє, розлучається з усіма, кого любила, і вирушає у подорож навколо світу. На цілий рік. Наодинці… ЇСТИ, МОЛИТИСЯ, КОХАТИ – це книга про те, як можна знайти радість там, де не чекаєш, і як не потрібно шукати щастя там, де його не буде. За визначенням.

  Фенні Флег – Смажені зелені помідори в кафе «Зупинка»

  Якщо наблизити цей томик до вуха, то, напевно, можна почути чийсь сміх, плач, розмови, шум поїзда, шарудіння листя, брязкіт виделок і ложок. Прислухайтеся до звуків, що пробиваються через обкладинку, і ви дізнаєтесь історію одного маленького американського містечка, в якому, як і скрізь у світі, переплелися любов та біль, страхи та надії, дружба та ненависть. Історія ця буде розказана з такою щирістю, що запам’ятається на довгі роки, і роман Фенні Флег стане однією з найулюбленіших книг.

  Рей Бредбері – Ліки від меланхолії

  “Коли все втрачено, залишається надія”, – стверджує герой одного з оповідань Рея Бредбері. І ці слова могли б стати епіграфом до всієї збірки «Ліки від меланхолії», на сторінках якої завжди знайдеться місце для сумних усмішок та добрих чудес.

  Поширити: