7 надихаючих фільмів, після перегляду яких хочеться йти здійснювати свою мрію

  Поширити:

  Щороку ми обіцяємо собі докорінно змінити життя: хтось — почати правильно харчуватися, хтось — зареєструватися на курс з англійської мови, а хтось — перестати відкладати життя на потім і зробити крок назустріч мрії. Однак часто нам не вистачає мотивації, натомість з’являються різноманітні відмовки. 

  Якщо це про вас, радимо звернутися до світу кіно, де можна провести час не лише із задоволенням, а й із користю та отримати необхідну дозу мотивації. Тож сьогодні до Вашої уваги добірка фільмів, які надихають змінити життя. 

  «Список останніх бажань», Роб Райнер

  Життя таке непередбачуване й часто зводить зовсім різних людей, на жаль, інколи за трагічних обставин. Механік Картер Чемберс і мільярдер Едвард Коул опиняються в одній палаті з однаковим діагнозом — рак. Опинившись на порозі смерті, чоловіки вирішують здійснити всі свої найзаповітніші мрії. 

  «Їсти, молитися, кохати», Раян Мерфі

  У вас ніколи не виникало відчуття, ніби ви живете не своє життя? Ніби хтось написав сценарій вашої історії, а ви лише дотримуєтеся його? Саме це усвідомлення прийшло до головної героїні вже легендарного фільму «Їсти, молитися, кохати» Елізабет Гілберт, тож вона вирішила взяти свою долю під контроль і почати нове життя. 

  «Щоденник пам’яті», Нік Кассаветіс 

  Зворушлива історія кохання, яке два серця пронесли крізь роки, сповнені випробувань, та відстань. У фільмі світле почуття об’єднує два різні світи і доводить, що не існує нічого неможливого для справжньої любові. 

  «Форрест Ґамп», Роберт Земекіс

  Кажуть, що цей знайомий усім класичний фільм насправді має терапевтичний ефект і змушує ще довго рефлексувати після перегляду. Якщо не вірите, то вам варто переглянути його! 

  «1+1» («Недоторканні»), Олів’є Накаш

  Комедія, заснована на реальних подіях, яка вчить, що не існує ідеального часу, щоби бути щасливим. Головне — не втрачати віру в себе, адже життя сповнене неймовірних можливостей. 

  «Великі очі», Тім Бертон 

  Широко відкриті очі на картинах Маргарет Кін привертали до себе увагу всього світу, прославляли чоловіка художниці й тільки її залишали ні з чим. Чи зможе жінка вийти з тіні? Кінокартина вчить вибудовувати та відстоювати свої особисті кордони й нікому не давати привласнити те, що за правом ваше. 

  «Ангел-А», Люк Бессон

  Увесь світ кричить про любов до себе, однак досягти її не так просто. Фільм «Ангел-А» розповідає саме про те, як важливо вміти прийняти свої недосконалості та наповнитися щирою любов’ю до себе.

  Джерело

  Поширити: