7 красивих фільмів для жінок, які хочеться передивлятися знову і знову

  Поширити:

  Іноді трапляються такі фільми, які навіть після завершення перегляду продовжують бути з тобою. Історії, до яких хочеться повертатися знову і знову, щоб ще раз насолодитися тим життям та емоціями, які дарує нам сюжетна лінія.

  “Гордiсть та упередження” (2005)

  У великiй, але не дуже багатiй сiм’ї зростають 5 доньок, i мiсiс Беннет (Блетiн) мрiє лише про те, щоб видати їх замiж, бажано за дворянина з непоганим спадком. Мiстер Беннет (Сазерленд) намагається в справи дружини не лiзти, але теж бажає донькам щастя. На балу мiсiс Беннет знайомить старшу дочку з мiстером Бiнглi (Вудс), який нещодавно приїхав у мiсто, а iнша її донька, Елiзабет (Найтлi), зустрiчає мовчазного мiстера Дарсi (Макфейден), друга Бiнглi…

  “Віднесені вітром” (1939)

  «Віднесені вітром» – відзначений вісьмома «Оскарами» фільм-легенда, екранізація знаменитого бестселера Маргарет Мітчелл. Історія про кохання, війну, вірність, втрачені ілюзії та прекрасний Південь – квітуча земля, що колись належала шляхетним джентльменам.

  “Між небом і землею” (2005)

  У квартирі самотнього архітектора Девіда з’являється незнайома дівчина. Вона наполягає на тому, що цей будинок — її. Деякий час по тому з’ясовується, що дівчина права, тільки сама вона — привид. Її звуть Елізабет, і вона майже нічого не пам’ятає про своє минуле життя, але наполегливо намагається вигнати Девіда зі свого помешкання. Через деякий час юнак і дівчина стають друзями. Елізабет з’ясовує, що в даний момент вона перебуває в комі в місцевій лікарні, а близькі люди збираються відключити її від апаратів…

  “Щоденник пам’яті” (2004)

  Чоловік похилого віку читає мемуари жінці його років в будинку для людей похилого віку. Ці записи присвячені відносинам юнака і дівчини. Їх сім’ї різного походження. Ной – чарівний, веселий, романтичний хлопець з простої сім’ї. Еллі – красива, манірна, граціозна дочка багатих батьків. З першого погляду юнак закохується в чарівну дівчину. Після низки зворушливих залицянь, вона відповідає йому взаємністю. Батьки Ноя з щирістю приймають обраницю сина. Сім’я Еллі не схвалює вибір дочки через соціальну нерівність. На грунті несправедливості, юнак лається з Еллі. А на наступний день сім’я улюбленої переїжджає. З глибоким жалем Ной кається і просить вибачення у Еллі в листах. Він невпинно пише послання коханій, але вони залишаються без відповіді. Чи змириться хлопець з таким станом справ ?!

  “Хочу як Бріджет” (2013)

  Жозефіні майже тридцять і у неї велика попа, яка, на її думку, є головною причиною відсутності особистого життя. Дівчина відчайдушно намагається боротися зі своєю п’ятою точкою ліпосакцєю і антицелюлітними мочалками, але все марно. Єдиною втіхою є те, що вона живе з Бредом Піттом – саме так звуть її кота. Але останньою краплею стане звістка про те, що її сестра виходить заміж. Не в силах змиритися з тим, що всі навколо знайшли собі половинки, Жозефіна придумує роман з бразильським хірургом, до якого вона нібито відлітає за океан. І ця маленька легенда перетворює її життя у велику пригоду …

  “Освідчення” (2009)

  Фільм «Освідчення» – романтична комедія про серйозність фіктивних відносин. 
  Маргарет Тейт займає в престижному видавництві високий пост. Вона зосереджена на роботі і не відволікається на проблеми оточуючих або зайве спілкування з ними. Співробітники офісу завмирають при наближенні начальниці, а керівництво повністю влаштовує її результативність. Однак через свою зацикленість на справах Маргарет пропускає кілька повідомлень щодо робочої візи, яка уже от-от закінчиться і з подивом дізнається, що знаходиться на межі депортації в Канаду. Вона поспішно складає історію про швидкий шлюб з асистентом Ендрю Пекстоном. Молода людина погоджується на аферу заради підвищення і публікації одного з рукописів. 
  Залишається одна проблема: імміграційний контроль в подібних випадках проводить ретельну перевірку правдивості відносин. Ендрю знає про своє боса все, а ось їй доведеться постаратися, щоб відповісти на питання комісії. 
  Пара відправляється на батьківщину Ендрю, де їх зв’язок проходить випробування родичами, знайомими і чиновниками, щоб в результаті перерости в справжнє почуття.

  До зустрічі з тобою (2016)

  Усміхнена і позитивна Лу Кларк знову в пошуках роботи: після фабрики їй сняться кошмари, а віск в салоні краси їй здавався надто гарячим. Працівникові служби зайнятості особливо нічого запропонувати дівчині, крім ролі доглядальниці для Уілла Трейнора – паралізованого красеня, який втратив бажання жити. У Лу немає досвіду в новій справі, тому на перших порах вона трохи дратує Уїлла, постійно роблячи бешкети через неуважність і через розсіяність. Однак Кларк настільки позитивна і не здатне сумувати, що Трейнор переймається до героїні симпатією і тепер уже сприймає її, як щось більше, ніж просто обслуговуючий персонал. Вілл навіть наважується запросити Лу на побачення, тільки ось здоров’я його стає все гірше. Як хороший син, він обіцяв батькам триматися і дав їм термін не менше півроку, але все це було по зустрічі з Кларк. Зараз же хлопець розривається між бажанням бути поруч з коханою і страхом, що їх відносини позбавлять Лу багато чого і заподіють біль в результаті …

  Матеріал підготовлено спеціально для oselyaua.com. Використання без прямого посилання на джерело заборонено!

  Поширити: