7 давніх українських імен для дівчат з сильною енергетикою

  Поширити:

  Наші предки наділили кожне із них особливим значенням

  Усі ми знаємо, що ім’я – це дуже важливо. Воно служить для ідентифікації людини і щоденного спілкування з нею, отже, стає основою сприйняття себе, впевнені психологи.

  Марися (Марія)


  Значення: гірка, сумна, відкинута, бажана, уперта або пані; морська.

  Марися – дуже чуйна людина, яка у суперечках віддасть перевагу компромісу, використовуючи м’який підхід для досягнення згоди. Якщо ж щось піде не за планом, вона просто відійде в сторону.

  Зазвичай Марися має багато друзів і знайомих, тож не страждає від самотності.

  Якщо вона захоче досягти успіху у кар’єрі, то спершу їй доведеться докласти чималих зусиль, бо дівчата з цими іменами від природи не вміють концентрувати свою увагу на чомусь конкретному.

  Це ім’я, до речі, тотожне з іменем Пелагея (про нього – далі у статті).

   Мелашка (Меланія)

  Значення: темна, чорна, похмура, жорстока

  Володарка імені Меланія – суперечлива натура, яка має гострий допитливий розум. Це дуже кмітливі дівчата, наділені великою чутливістю. Суперсила Меланії – спілкування. Чудова пам’ять дозволяє їй досягти успіху як у гуманітарних, так і технічних дисциплінах. У ранньому дитинстві вона дуже любить читати і проявляє неабиякі здібності до мов, однак у майбутньому не завжди пов’язує своє життя саме з лінгвістикою.

  Меланіям часто не вистачає дисципліни, тож нерідко вони вибирають професію творчого характеру, в якій можуть проявити себе на повну.

  Меланія – досить запальна людина, схильна до раптових з’ясувань стосунків і навіть серйозних конфліктів. Це її головний недолік. Іноді Меланія може займати досить категоричну позицію, повністю виключаючи правоту інших людей. Насправді це пов’язано з емоційною нестабільністю і схильністю до частих змін настрою. В душі Меланія дуже добра і зовсім незлопам’ятна людина.

  Меланія – прекрасний друг і дуже уважний співрозмовник, який тонко вловлює настрій іншої людини. А ще вона має прекрасне почуття гумору, тож постійно знаходиться у центрі уваги.

   Одарка (Дарина, Дарія)

  Значення: переможниця

  Дівчинка Одарка в дитинстві часто командує своїми однолітками в іграх. Вона тямуща та імпульсивна у вчинках. Може швидко навести порядок серед дітей і навіть побитися із забіяками. Дитина з таким ім’ям просто ненавидить самотність та обожнює гучні веселі ігри.

  З часом ці діти привчаються слухатися батьків і допомагати по господарству. Вони добре розуміють ЩО і ЯК потрібно робити. Виручає їх природна кмітливість і чудова пам’ять.

  Одружуючись, Дарія вважає, що спільне життя повинне починатися «з нуля»: всі дошлюбні захоплення, романи та прихильності повинні бути викреслені раз і назавжди. Для сімейного життя береться тільки те, що дозволить їй і чоловікові почуватися щасливими.

  Дарія відразу починає ладнати з усіма родичами чоловіка, запрошує їх у гості. Любить займатися домашнім господарством і готувати. Ця дівчина береже самолюбство чоловіка й при сторонніх усіляко уникає критики в його бік.

   Палажка (Пелагея)

  Значення: відкрите море

  Пелагея – жінка з сильною волею, яка при цьому часто поводитися як невпевнена дівчинка. У жінок з цим ім’ям непростий, суперечливий характер. Зі сторони може здатися, що вони замкнуті й не налаштовані на відкриту розмову, та насправді це надійні товариші, які завжди прийдуть на допомогу і залюбки пожертвують своїм часом, силами і коштами.

  Палажка вміє добиватися свого. Коли щось зачіпляє її інтереси, ця дівчина готова віддати власне життя, але довести, що головна тут – вона.

  Власниці цього імені спритно пристосовуються до будь-яких умов: для них не проблема змінити дім, професію чи другу половинку, якщо їм це буде потрібно.

  Пелагея вміє робити гроші і любить дзвінку монету. У всіх її вчинках є меркантильна складова. Цікаво, що Пелагеї не славляться своїм блискучим розумом чи особливою інтуїцією, проте мають вроджений талант робити гроші з повітря.

  І попри все це, Палажка дуже чуйна і порядна людина. Вона не стане брехати чи викручуватись і завжди прийде на поміч. Втім, якщо ви її хоч раз обдурите, то гірко пошкодує про це, бо вона ще й злопам’ятна і мстива особа.

  Вийшовши заміж, може продемонструвати дивовижну хазяйновитість. Пелагея розподілить обов’язки між собою і чоловіком порівну.

   Параскевія (Параскева, Параска)


  Значення: переддень свята, п’ятниця; очікування, приготування

  Параска – це спокійна, щира, доброзичлива і життєрадісна дівчина. Однак вона занадто залежить від зовнішніх факторів і легко піддається як смутку, так і веселощам.

  Параскевія – практична і розважлива, реально дивиться на світ. Всі її мрії завжди стосуються реальних речей, які можна швидко отримати. Дівчина чесна і щира з оточуючими, завжди бореться за справедливість, володіє чіткими моральними принципами.

  Вона відданий і вірний друг, цінує такі ж якості в інших людях й ніколи не стане вибирати товаришів лише за соціальним статусом.

  Хоч Параскева і володіє сильним характером, її надзвичайно легко образити. Дівчина панічно боїться зради, з людиною, що підірвала до себе довіру, розлучається швидко і безповоротно.

  Ця жінка вміє розбиратися в людях, від неї не сховається ніяка таємниця.

   Рина

  Значення: тріумф, веселощі

  Дівчинка Рина – це шибеник в спідниці, який вважає за краще цілими днями носитися з галасливою ватагою хлопчаків, аніже тихо гратися ляльками. Як не дивно, дівчинка примудряється ще й верховодити хлопцями, задаючи тон їхнім іграм і витівкам.

  Вона лідер у всьому, але береться тільки за те, що їй дійсно цікаво – змусити її зайнятися чимось, що їй не до вподоби, практично нереально. Це марно витрачений час.

  У підлітковому віці дівчинка починає змінюватися і «трансформуватися» у більш жіночний образ, вчиться плавно рухатися і стильно одягатися.

  Жінка з цим ім’ям не любить суперечок і конфліктів, вона намагається знайти компроміс, який влаштував би всі сторони. Це дуже товариська натура, її цінують не тільки друзі та знайомі, а й колеги.

  Часто вона може стати неформальним лідером в колективі – не стільки завдяки вольовим якостям і амбіціям, скільки через прагнення створювати навколо себе красу і гармонію. За яку б справу Рина не бралася, вона постарається виконати його не тільки якісно, ​​але й красиво.

  Щасливий шлюб у Рини складається тоді, коли чоловік дозволяє їй бути домашнім «командиром». Тоді вона зробить все від неї залежне, щоб її сім’я була міцною і щасливою.

   Уля (Уляна)

  Значення: із роду Юліїв; кучерява, пухнаста

  Значення імені Уляна обдаровує його носительку багатьма позитивними рисами. Вона добра, справедлива, спокійна, слухняна, слухається батьків, шанує їхню думку і в усьому враховує їхні поради.

  Маленька Уляна чудово ладнає з однолітками. Вона ні з ким не конфліктує і завжди готова допомогти. А ще вона прекрасно ставиться до дітей молодших за себе й ніколи не кривдить їх.

  З ранніх років ця дівчинка проявляє себе як дуже талановита особистість, її цікавить мистецтво в усіх його проявах. Однак з точними науками у неї часто не складається. Водночас, завдяки стійкому характеру, в разі виникнення складнощів у навчанні ця дівчинка з усім легко впорається.

  Головними характерними якостями Улі можна назвати її чесність і порядність. З віком вона вчиться не псувати стосунки з оточуючими. Це жінка відкритим серцем, яка точно не покине когось у біді.

  Зовні Уляна досить приваблива дівчина, в якій відчувається загадковість. Шарм і добродушність роблять цю дівчину ще більш привабливою для чоловіків. До створення сім’ї Уля підходить украй серйозно: вона ніколи не пов’яже своє життя з нерішучим, слабким духом чоловіком. Після заміжжя Уляна цілком присвячує себе родині. Вона стає чудовою і дуже гостинною господинею. Комфорт, атмосфера тепла і радості, домашній затишок – це те, що побачить кожен, хто прийде в її дім.

  Джерело

  Поширити: