6 крутих розвиваючих роликів про космос! Дивіться разом з дітками
Поширити:
Космічна тематика цікавить дітей з раннього віку. Зорі, планети, інопланетяни, ракети, галактика — слова, які заворожують дитину й нашорошують її вушка. Та й дорослих ця тема не залишає байдужими.
Отож, приготувалися! Зворотній відлік — три, два, один — СТАРТ! Ми вирушаємо досліджувати Всесвіт.
Які відео про Космос будуть цікаві малюкам (3-5 років)?
«АБВГД — Космос»
Перший український анімований канал для малюків пропонує вивчати літери й космічний простір разом. Зірки, Сонце, ракета, НЛО — це далеко не повний перелік слів, з якими познайомиться ваш малюк, вмикаючи відео.
«Космодром»
Переглядаючи цей відеоролик, діти не лише зможуть потрапити на яскравий мультиплікаційний космодром, побачити на власні очі стартовий майданчик і ангар для будування ракети, а й познайомитися з автомобілем ПТС — пересувною телевізійною станцією, які має зняти запуск ракети й передати його на телевізійні станції.
Але сталася халепа — антена в автомобілі зламалася, і навіть запуск космічної ракети опинився під загрозою. Сподіваємося, пандочці БіБі вдасться відремонтувати авто.
«Planet Song»
Ми також підготували для діток невеличкий сюрприз і знайшли цю ж пісеньку англійською мовою. Адже навчання має бути цікавим і веселим.
«Уроки тітоньки Сови. Мрія»
Які відео про Космос зацікавлять молодших школярів (6-10 років)?
«Видатні відкриття Космосу — наші»
Наша країна відома знахідками, розробками та вченими, завдяки яким людство вивчає та відвідує Космос. Зокрема:
- Перший у світі реактивний літальний апарат розробив 27-річний винахідник і революціонер Микола Кибальчич в 1881 році. Пристрій для реактивних польотів Кибальчич розробив в останні дні свого життя. Ескіз космічного корабля він видряпав уламком ґудзика на стіні тюремного каземату, куди потрапив за розробку бомби для замаху на царя. Винахідника стратили 3 квітня 1881 року, а разом з ним в архівах було поховано папери з розробленим проектом.
- Запуск першого штучного супутника Землі відбувся завдяки вченому Сергію Корольову — українцю, що став першим головним конструктором ракетно-космічних систем в Радянському Союзі. Крім того, під його керівництвом було запущено першу міжконтинентальну балістичну ракету, а також відбувся перший політ людини в космос та вихід людини у відкритий космос.
- А американський пілотований корабель потрапив на Місяць саме за розрахунками полтавського вченого Юрія Кондратюка. Шлях до супутника Землі американці називають «Трасою Кондратюка».
«Цікаві факти про планети Сонячної системи»
Україномовний канал «Янко Гортало» представляє навчальне відео, в якому розповідається доступною мовою про ознаки кожної з 8 планет. Так, дитина дізнається, що:
- Меркурій — найшвидший;
- Венера — найгарячіша (середня температура її поверхні становить +462°C);
- Земля — наш дім, і її часто називають «блакитною планетою» (чому так — дізнаєтеся, переглядаючи ролик);
- Марс — досліджують марсоходи;
- Юпітер — найбільший;
- Сатурн — має найяскравіші кільця;
- Уран — найбільш холодний (середня температура на поверхні планети складає 212°С);
- Нептун — найвіддаленіший.
Поширити: