5 яскравих мультфільмів для тих, кому не вистачає краси в реальному світі

  Поширити:

  5 яскравих мультфільмів, які перенесуть дитину до наймальовничіших місць світу

  Перегляд мультфільму здатний перенести маленького глядача до наймальовничіших місць світу завдяки таланту сучасних аніматорів.

  Творці науково-фантастичних мультфільмів з точністю та повагою до деталей створюють на екрані реальні місця цієї країни. Це дозволяє малечі перенестися в неповторно красиві куточки нашої планети, а мамам розповіли про тих, хто може розфарбувати наш світ!

  Ми вибрали один із найкращих мультфільмів із наших улюблених, які передають дітей і батьків з різних місць і країв.

  У ПОШУКАХ НЕМО

  Рік: 2003

  Сюжет: Серед прекрасних тропічних морських стихій, у районі Великого бар’єрного рифу на самоті живе риба-клоун на ім’я Марлін. Він вирощує свого єдиного синочка Немо. Океан і небезпеки, що існують у ньому, дуже лякають Марліна, і він як може захищає сина від них, але молодий Немо, що страждає зайвою цікавістю, дуже хоче дізнатися більше про таємничий риф, поруч з яким вони живуть.

  Що ти можеш зробити: Глядачі “опиняються” в одному з найбільших міст Австралії. У мультфільмі можна побачити головні пам’ятки — Сіднейський оперний театр та міст Харбор-Брідж.

  ВІДВАЖНА

  Рік: 2012

  Сюжет: Майстерній лучниці Меріді доводиться вибирати свій шлях у житті самостійно, і одного разу вона відмовляється слідувати стародавнім традиціям королівства, кидаючи виклик могутнім шотландським кланам та їхнім ватажкам: нескладному лорду МакГаффіну, похмурому лорду Макінтошу та сварливому лорду Дінгу. Необережні вчинки Меріди загрожують привести королівство в хаос, і тоді вона вирушає за порадою до пустельниці, яка накладає на Меріду небезпечне закляття.

  Що ти можеш зробити: Творці мультфільму вирушили в подорож долинами та нагір’ями Шотландії, де їх особливо вразили замки — Аркарт на березі озера Лох-Несс, та Ейлін Донан, збудований у XIII столітті. Саме вони стали прообразами замку королівської сім’ї Духброх. Крім того, в мультфільмі можна побачити магічне поле з колом з менгірів — стародавніх кам’яних культових споруд, яке насправді знаходиться на острові Льюїса на півночі Шотландських островів.

  МОАНА

  Рік: 2016

  Сюжет: Безстрашна Моана, дочка вождя маленького племені на острові в Тихому океані, найбільше у світі мріє про пригоди і вирішує вирушити у небезпечну морську подорож. Разом з колись могутнім напівбогом Мауї їм належить перетнути океан, битися зі страшними чудовиськами і подолати стародавнє закляття.

  Що ти можеш зробити: Disney прагнула правдиво показати приголомшливо красиві пейзажі та життя південних островів Тихого океану. Для цього команда з режисерів та дизайнерів вирушила на полінезійські острови Фіджі, Тонга та Самоа.

  ЛУКА

  Рік: 2021

  Сюжет: У прекрасному приморському містечку Італійської Рив’єри хлопчик Лука проводить незабутнє літо, наповнене морозивом, пастою і нескінченними поїздками на скутері. Разом з ним ці пригоди переживає його новий найкращий друг, який насправді — морське чудовисько з іншого світу.

  Що ти можеш зробити: Цей мультфільм натхненний Італією. За допомогою цієї приголомшливої ​​анімаційної стрічки можна перенестися на Генуезьке узбережжя, побачити воду блакитного кольору, джелато та пасту, і, звичайно, іншу красу Porto Rosso, де й розгортається сюжет.

  ДУША

  Рік: 2020

  Сюжет: Шкільний вчитель музики Джо Гарднер випадково потрапляє у світ, де зароджуються людські захоплення, мрії та інтереси, і там він знайомиться з молодою душею на ім’я 22.

  Що ти можеш зробити: Дія мультфільму відбувається в галасливому та енергійному Нью-Йорку. Головний герой живе у районі Грінвіч-Віллидж, знаменитому своїми джаз-клубами. Цікавий факт, що джаз-клуб Half Note, у якому Джо мріє грати, має реальний прототип у Нью-Йорку з дуже схожою назвою – Blue Note.

  Поширити: