5 найкращих мультиків для вивчення англійської мови

  Поширити:

  Ви вважаєте, що дитині шкідливо дивитися мультики? Тоді ви ще не ознайомилася з ТОП-5 найкращих мультиків для вивчення англійської мови, які пропонує переглянути разом з вашою малечею молода матуся, за фахом вчитель початкових класів і іноземної мови, педагог-організатор Новоолександрівської ЗОШ І-ІІІ класів Юлія Пінкова

  Любов дітей до мультфільмів можна обернути на користь, якщо спробувати з їхньою допомогою вивчати іноземну мову. Вони допоможуть і на деякий час зайняти дитину, і підвищити її рівень володіння англійською мовою, і значно розширити її словниковий запас.

  Один зі стовпів знання англійської мови – сприйняття її на слух – найкраще тренувати під час перегляду англомовних фільмів. Адже дитина може зрозуміти та сказати найпростіші слова англійською, які вони почула під час перегляду.

  Варто починати з тих фільмів, які ти вже встиг переглянути українською мовою. Для новачків чудово підійдуть мультфільми з простою лексикою – до прикладу, роботи студії Pixar. Не варто забувати про субтитри, але нехай вони будуть англійською, інакше вся користь від перегляду фільму зійде нанівець.

  Up (“Вперед і вгору”)

  Один із мультфільмів студії Pixar, що підійде новачкам. Це яскрава історія, яку можна зрозуміти навіть без слів.

  Casper (“Каспер – добрий привид”)

  Мультсеріал, що розповідає про привида, який хоче знайти справжніх друзів. Каспер не тільки дружелюбний – він ще й розмовляє короткими та зрозумілими фразами.

  The Man Called Flinstone (“Людина, яку звати Флінстоун”)

  Пародія на знамениту «бондіану» (серію фільмів про Джеймса Бонда). Смішний мультфільм із простою лексикою, розбірливою мовою та короткими фразами.

  Finding Nemo (“У пошуках Немо”)

  Історія про пошук однієї маленької рибки у величезному океані. 

  The Jungle Book (“Книга Джунглів”)

  Йдеться про класичний мультфільм, що був знятий у 1967 році. Казка про хлопчика Мауглі – це прекрасний приклад фірмового діснеївського стилю.

  Поширити: