5 короткометражних мультиків, які нагадують, що найцінніше у житті – сім’я

  Поширити:

  Топ-5 короткометражних мультиків, що надихають

  Ми часто сваримось, часто не спілкуємось, часто навіть не згадуємо про своїх батьків або прабатьків, пише WoMo.ua.

  Бо сім’я для нас — це щось буденне та саме собою зрозуміле. Насправді родинні зв’язки ледь не найцінніше, що ми маємо.

  Якщо хочете довести це своїм дітям або партнерам, або батькам, не сперечайтеся, навіть не кажіть нічого — просто подивіться ці мультфільми.

  Geoff/Джефф

  Діти навіть і не уявляють, як сильно вони можуть надихати своїх батьків на великі та малі звершення. Герой цього мультику усе життя намагається розробити найкращий рецепт консервованих бобів. Досягнути мети йому вдається завдяки двом дітям-підліткам, яких він забажав вразити.

  Can I Stay/Чи можу я залишитися

  Кожному з нас потрібні любов, піклування та увага. Але ми не завжди це розуміємо й іноді довго до цього розуміння йдемо. Наприклад, як от героїня цього мультику. Їй довелося жити на вулиці у самотності та злиднях. Та одного разу вона зустріла чарівну консервну банку, яка привела її до квартири доброї літньої жінки. Ось таким чином бездомниця знайшла собі бабусю.

  Father And Daughter/Батько та дочка

  https://youtu.be/CDprY-6IMG4

  Філософська стрічка від європейських аніматорів розповідає історію життя батька та дочки. Вони разом гуляють, спілкуються, катаються на велосипедах. Та одного разу дочка лишається сама — вона вже доросла й у неї є власна сім’я. Минають роки, вона старшає, старішає, але кожного дня вона згадує про своє дитинство, проведене поруч із татом.

  Little Red Riding Hood — Fixed Fairy Tales/Червоний капелюшок — виправлені казки

  У казках головні героїні завжди нерішучі, занадто добрі та дуже наївні, як от Червоний капелюшок. Вона повірила вовку й тим самим прирікла свою бабусю ледь не на смерть. А от мультиплікатори, що створили серію виправлених казок, продемонстрували нам, якою б була історія, якби от, наприклад, ви самі були б Червоним капелюшком.

  Parfum fraise/Полуничний аромат

  Короткометражка розповідає про непросте життя чоловіка на ім’я Макото, якого увесь час переслідують бандити. Він дає їм прочухана, аж одного разу нахаби нападають на Макото коли той разом зі своїм малим сином Казукі виходить із кінотеатру після перегляду фільму про улюбленого супергероя. Переляканий хлопчик здогадується, що його батько такий самий бандит, бо помічає на його плечі татуювання якудзи. Але прощає його, бо любить, не дивлячись ні на що. Стрічку радимо дивитися із дітьми старшими 13-ти років, бо вона містить сцени насилля.

  Поширити: