5 книг, які змінять ваше самопочуття та життя на краще

  Поширити:

  Шкодую, що не прочитала їх раніше.

  “Тіло веде лік. Як лишити психотравми в минулому” Ван Дер Колк Бессел

  Травматичний досвід увіковічнюється у тілі людини, примушуючи її відчувати біль знову і знову. Доктор Бессел ван дер Колк взяв на себе місію знайти шляхи визволення з цієї пастки. Його незамінні дослідження психологічної травми, як практичні, так і теоретичні, стають надзвичайно цінними, коли мова йде про перебудову сприйняття, усвідомлення причин страждань, знаходження ефективних методів лікування та повторне пізнання себе.

  У цій книзі міститься вичерпна інформація, що стосується травми, яка освітлює різноманітні аспекти:

  • останні відкриття в галузі нейронауки;
  • корені травми, заложені у проблемних взаєминах;
  • наслідки травми, такі як амнезія, дисоціація, депресивні розлади та інші;
  • методи лікування, включаючи безмедикаментозні техніки та використання фармакологічних препаратів;
  • приклади соціальних проектів, які сприяють повторній адаптації пацієнтів у суспільстві.

  Про автора:

  Бессел ван дер Колк – видатний психіатр, який протягом майже п’ятидесяти років займається дослідженням проблеми посттравматичного стресового розладу. Він є керівником Trauma Research Foundation в Массачусетсі.

  “Книга Долаємо співзалежність” Мелоди Битти

  Чи стикалися ви з проблемами самооцінки, відчували знижений емоційний настрій і, головне, переймалися страхом самотності? Чи відчуваєте себе відданими і відповідальними “супер-батьками” чи “супер-матерями” цього світу, завжди задовольняючи потреби інших, нерозглядаючи свої власні? Ваш діагноз – співзалежність. Ця психічна патологія торкається мільйонів людей і виявляється у токсичних відносинах: подружніх, з батьками, колегами та друзями. Достатньо жити чужим життям та намагатися рятувати всіх навколо навіть за ціною свого власного благополуччя, порушуючи свої особисті межі! Легкі тести допоможуть вам зорієнтуватися у химерному світі співзалежності, і ви зможете знайти шлях виходу з цього лабіринту.

  “Почувайся добре. Нова терапія настрою” Девід Бернс

  Чи відчуваєте ви себе невдахою? Чи принесе новий день лише нові проблеми і відчуття безвихіддя? Мрієте втечі від цих проблем? Всі ці емоції можуть бути передвісниками депресії. Але немає потреби панікувати! Якщо ви скористаєтесь методикою відомого когнітивно-поведінкового терапевта, доктора Девіда Бернса, депресія не матиме шансів!

  Перший крок до одужання – діагностика вашого настрою Працюйте над підвищенням самооцінки та подоланням прокрастинації Конструктивне ставлення до критики Позбавлення від почуття суму та провини Подолання перфекціонізму, залежності від одержання любові та потреби схвалення Інформація про найпоширеніші антидепресанти Почніть бачити склянку наполовину повною! Забудьте про різкі зміни настрою, відчай та пригнічення!

  Ви здатні контролювати свій настрій, а не навпаки!

  “Емоційний спадок. Як подолати травматичний досвід” Ґаліт Атлас


  Ми успадковуємо від наших батьків не лише генетичну спадковість, але й травми, що переймаються від покоління до покоління. Разом із родинними таємницями та спогадами з дитинства, вони глибоко впливають на наше життя і тихо формують наш характер, наші вчинки і поведінку. Як нам жити, коли травми минулих поколінь переслідують нас як примари? Як звільнитися від минулого і розпочати власний шлях?

  Психотерапевтка Ґаліт Атлас об’єднала свій власний досвід, історії своїх пацієнтів і основи психоаналізу, щоб показати, як наші сучасні страхи й проблеми пов’язані з емоційним спадковістю від батьків, бабусь і дідусів. Ця книжка написана зрозуміло і з глибоким співчуттям, вона проникає в найсхованіші куточки людської психології і допомагає знайти шлях до одужання.

  “Емоційний спадковість” надихає нас зняти всі обмеження та тривоги і зануритися у свою власну сімейну історію. Адже лише переживаючи наше минуле і залишаючи позаду старі травми, ми зможемо впевнено й легко рухатися у майбутнє.

  “Книга Розумний кишківник. Як змінити своє тіло зсередини” Майкл Мозлі

  Автор цієї книги твердить, що кишківник є нашим “другим мозком”. Він містить більше ста мільйонів нейронів – приблизно таку ж кількість, як у мозку кішки.

  Кишківник не вміє вирішувати геометричні задачі і не хвилюється про податки, але він регулює травлення і впливає на самопочуття людини. Відправляючись у подорож травною системою, доктор Майкл Мозлі розкаже про функції органів травлення та про те, що відбувається, коли виникають проблеми. Крім того, він запропонує науково підтверджені методи, які допоможуть контролювати харчові вподобання і сприятимуть схудненню.

  Книга розповість про те, як доглядати за “корисними” бактеріями, які відповідають за нормальне функціонування кишківника, і як боротися з “шкідливими” бактеріями, які спричиняють ожиріння та інші захворювання. В кінці книги ви знайдете рецепти від дієтологині Тані Боровської та загальнопрактикуючої лікарки Клер Бейлі – повний арсенал засобів для нормалізації роботи кишківника і покращення загального фізичного стану.

  Поширити: