250+ аудіокниг з української літератури, які можна слухати онлайн безкоштовно

  Поширити:

  Твори шкільної програми з літератури для 5-11 класів стали доступними в форматі аудіокнижок у межах проєкту «Укрліт». Про це повідомили на сайті уряду.

  Для школярів озвучили понад 250 творів авторства Ліни Костенко, Івана Нечуя-Левицького, Михайла Коцюбинського, Миколи Хвильового, Валерʼяна Підмогильного та інших українських авторів.

  «Ці озвучені твори створені, щоби нашим дітям було легше навчатися, легше розуміти інформацію та дозувати навантаження. А для дітей за кордоном це знак, що ми про них пам’ятаємо, піклуємося й чекаємо додому після війни», — розповідає заступник міністра освіти і науки Андрій Сташків.

  Перелік творів сформували згідно з чинною програмою для загальноосвітніх навчальних закладів з української літератури. Усі твори можна слухати безкоштовно у мобільному застосунку MEGOGO. 

  До проєкту долучилися як професійні актори, так і зіркові диктори, серед яких Володимир Дантес, Alyona Alyona, Антоніо Лукіч та Тімур Мірошниченко.

  Проєкт «Укрліт» реалізується медіасервісом MEGOGO та Міністерством освіти і науки України за інформаційної підтримки Міністерства цифрової трансформації України та платформи Дія.Освіта.

  Джерело

  Поширити: