20 ідей осінніх аплікацій для дітей з природних матеріалів

  Поширити:

  Яскраві аплікації, які можна зробити з дитиною в дощову пору

  Наступ дощового сезону – це зовсім не привід засмучуватися. Адже саме зараз варто провести з дитиною більше часу за творчими заняттями. До того ж навколо з’являється велике різноманіття природних матеріалів, які також можна використовувати в дитячих виробах.

  Що знадобиться

  Як правило, для рукоділля будуть потрібні картон або альбомні листи, на яких буде виконуватися робота;

  Серед інструментів і пристосувань варто виділити ножиці, стеки, клей, пензлі, олівці.

  Як матеріали підійдуть висушене листя, насіння або навіть крупи. Під час роботи вам можуть прийти на думку й інші ідеї, не соромтеся втілювати їх в життя.

  Що зробити з осіннього листя

  Різнобарвне листя дерев може відмінно доповнити найпростіший малюнок. Його може намалювати сама дитина або дорослий. Далі залишиться доповнити «картину» елементами з листя.

  В такому дусі можна виконувати шикарні зачіски, одяг для мальованих людей, створювати тварин і навіть казкових персонажів.

  Що зробити з насіння, сушених фруктів

  Насіння дині, соняшнику, кавуна, промиті і висушені, можуть стати відмінним матеріалом для своєрідної аплікації. Для її виконання знову знадобиться малюнок, який прикрашають не за допомогою друкарських предметів, а насіння.

  Навіть сухофрукти і ті можуть стати в нагоді для роботи. Причому творити можна не тільки на папері. Наприклад, з сушених цитрусових пропонуємо зробити чарівне деревце. Візьміть кашпо або звичайну кружку, встановіть кілька гілочок, закріпіть на них ароматні «сонечка».

  Що зробити з крупи

  Якщо часу зібрати насіння або листя дерев не було, не впадайте у відчай. Діставайте будь-яку крупу, що є в будинку і, пускайте її в справу. З рису, гречки, гороху, квасолі можуть вийти просто незрівнянні мистецтва.

  Прикрашаючи заздалегідь підготовлений малюнок, підбирайте крупу за кольором. Наприклад, ніжка білого гриба буде природно виглядати в рисовому кольорі, а ось його капелюшок у коричневій гречці.

  Поширити: