14 дитячих документалок, які сподобаються їм більше за мультики

  Поширити:

  Більшість глядачів вважає, що документальні фільми створюються для дорослих. Однак сучасний кінематограф пропонує стрічки і для сімейного перегляду. Ці фільми про природу, динозаврів, мікросвіти і космос цікаві не тільки батькам, а й дітям. До речі, багато з них зняті в 3D, що зробить перегляд фільмів ще більш захоплюючим.

  Арктика

  Це короткий, всього на 40 хвилин перегляду, фільм про історію виживання полярної ведмедиці і двох її маленьких ведмежат, яким виповнилося лише сім місяців. Через глобальне потепління зменшується ареал проживання цих тварин, тому мати змушена захищати своїх дитинчат від інших ведмедів, які прагнуть поживитися легкою здобиччю.

  Народжені на волі

  В джунглях Борнео фахівець по приматах доктор Біруте Гальдікас виходжує дитинча орангутанга. А в цей час в Африці зоолог Дейм Дафна Шелдрік привчає осиротіле слоненя до життя в дикій природі.

  Острів лемурів: Мадагаскар

  Мільйони років тому на острові вперше з’явилися ці чарівні тварини. Зараз вони опинилися під загрозою зникнення. Патрісія Райт вивчає життя мадагаскарських лемурів, допомагаючи їм вижити і, одночасно, знайомлячи глядачів з їх життям у природних умовах.

  Марш пінгвінів

  Документальна розповідь про те, як живуть пінгвіни в період спарювання. Повною несподіванкою стало те, що цей фільм зайняв друге за популярністю місце з французького кіно в Америці. Уже перший уїк-енд приніс американському прокату мільйонний прибуток (сім мільйонів доларів) і залишив позаду романтичну комедію «Амелі», що займала друге місце до цього.

  Життя. Найбільша подорож по Землі

  Дивовижна розповідь про те, як проходить повний цикл життя всіх живих створінь. Як вони шукають їжу і житло, виживають у важких умовах, створюють пари і виховують дітей. Фільм отримав премію «Еммі» в номінації «Видатна програма про природу».

  Мікрокосмос

  Ми здаємося у порівнянні з комахами гігантами, які хочуть їх знищити. Але знайшлися люди, які зняли документальну стрічку про те, як живуть комахи, равлики та інші мешканці трави і води. Подивіться на цей фантастичний світ з величезними, як повітряні кулі, краплями роси і чудовими величезними рослинами.

  Останній риф 3D

  Життя на цьому рифі схоже на величезне місто, в якому кожен, навіть найменший його мешканець, щось робить для всього іншого співтовариства. Так утворюється єдина екосистема. Завдяки тривимірній передачі зображень ви поринете в океан і відчуєте себе жителем цього прекрасного і дивовижного світу.

  Океани

  Творці фільму “Марш пінгвінів” порадували глядачів ще однією чудовою документальною стрічкою. На цей раз вони занурилися під воду. Підготовка до зйомок тривала два з половиною роки, а робота над самим фільмом — три. В результаті вийшло вражаючий за красою витвір, який захоплює увагу глядача з перших хвилин і не відпускає до останніх секунд.

  Цирк дю Солей: казковий світ 3D

  Оригінальний документальний фільм, який виконаний у жанрі художньої стрічки. В основі його лежить романтична історія, яка ниткою проходить на тлі семи найвідоміших вистав цирку в Лас Вегасі.

  Мистецтво польоту 3D

  Група сноубордистів на чолі з Тревісом Райсом показує дивовижні трюки і знайомить глядачів з цим захоплюючим екстремальним видом спорту. Навіть ті, хто жодного разу в житті не стояв на сноуборді, дивляться фільм із задоволенням.

  Серфінг на Таїті 3D

  Дев’ятиразовий чемпіон з катання на серфі Келлі Слейтер демонструє свою майстерність у приборканні величезних хвиль. Фільм не тільки видовищний, але і пізнавальний: у ньому розповідається про виникнення островів, утворення хвиль і демонструється природа найбільшого острови Французької Полінезії.

  Подорож на край Всесвіту

  Дізнайтеся про те, як створився наш Всесвіт. Тут, звичайно, велика частина намальована й ілюструє гіпотези і теорії, але це анітрохи не применшує художніх достоїнств фільму.

  Крилаті монстри

  Відомий натураліст і ведучий Девід Аттенборо завдяки National Geographic створив захоплюючий фільм про найбільших літаючих створінь, які коли-небудь існували на землі. Крилаті ящери птерозаври, предки сучасних птахів, що панували в повітряному просторі мезозойської ери.

  Телескоп Хаббл в 3D

  Це абсолютно дивовижне відео без комп’ютерної графіки. Підніміться на орбіту Землі, щоб побачити космос і побувати плечем до плеча з астронавтами. Якщо у вас вдома телевізор з 3D — дивіться об’ємне зображення. Воно настільки правдиве і реалістичне, що може запаморочитись голова.

  Поширити: