12 повчальних фільмів про стосунки, які можуть зрівнятися з сеансом у психотерапевта

  Поширити:

  Сучасні взаємини – це непросте та цікаве явище. Сьогодні, у вік технологій, усіляких свобод і різноманітних стереотипів, любов і дружба мають зовсім інше значення, ніж за часів наших батьків. Пропонуємо список із 12 фільмів про стосунки у наші дні.

  З любов’ю, Розі
  Love, Rosie


  Фільм про те, що не буває дружби між дівчиною та хлопцем. Ця спірна тема є актуальною у всі часи. У творців картини вийшла мила життєва історія про двох друзів, які одного разу один одного не зрозуміли і побоялися поговорити через молодість.

  Далі життя їх активно розводило, але не завжди старі почуття меркнуть. Все це наштовхує на думку, наскільки важливо розмовляти, а не чекати, що хтось здогадається і зрозуміє тебе без слів.

  Чоловіки, жінки та діти
  Men, Women & Children


  Головна мета творців фільму — показати, наскільки інтернет змінив поняття стосунків, сімейних цінностей та спілкування загалом. Прірва нерозуміння між батьками та дітьми, між партнерами та друзями стала настільки частим явищем, що необхідно звертати на це увагу громадськості. Фільм глибокий, для роздумів, а не для розваги. А для «заражених» інтернетом молодих людей просто обов’язковий для перегляду!

  Бруклін Brooklyn

  Ця картина про те, як складно прийняти правильне рішення в юності, особливо якщо вихований у строгості, релігійний, нема з ким порадитися, немає жодних телефонів та відвертих розмов з мамою. Якщо вам коли-небудь доводилося робити важкий вибір і стикатися із сумнівами щодо його правильності, вам буде цікаво дивитися цей фільм.


  128 ударів серця за хвилину
  We Are Your Friends

  Це милий музичний фільм про творче становлення простого хлопця, який має неабиякий музичний талант. Порушується тут і тема стосунків: кого вибрати — одну-єдину чи натовп шанувальниць.

  Або як змінюються стосунки друзів, коли один із них стає успішним. Але дивитися його в тихий сімейний вечір вкрай не радимо, тому що ближче до кінця ви вже танцюватимете, а потім захочете в клуб — це без сумнівів.

  Руйнування (Demolition)

  Мотивуючий фільм про те, як розпочати нове життя. У головного героя гине дружина. Щоб розібратися у своєму житті та своїх почуттях, він вирішує філософствувати молотом: буквально руйнувати та ламати все навколо, щоб побудувати себе та своє життя заново. Фільм стартує із травня.

  Друзі
  Les deux amis

  Легка та красива французька драма про любовний трикутник стартує на наших екранах з кінця березня. Фільм оповідає про двох найкращих друзів, один з яких допомагає іншому досягти серця однієї дівчини. Але у дівчини є таємниця, яка ретельно нею оберігається.

  Кохання
  Love


  Це чи не найчесніший фільм про кохання у світовому кінематографі. Режисер, напевно, вперше настільки близько досліджує цю тему, не зупиняючись перед жорсткими способами епатажу. Кохання головного героя – це хвороблива пристрасть, що виривається назовні після незначних підозр у зраді і знаходить вихід у зрадах у відповідь.

  Керол Carol

  Фільм виглядає стилізацією під старий Голлівуд, але не варто чекати від нього старомодної манірності — під витонченою формою ховається повне життя та драми зміст.

  Це фільм про красиве, щире, але заборонене кохання. Чи має навколишнє суспільство вказувати нам, кого і коли кохати? Якщо ти відмовляєшся від своїх почуттів, дотримуючись неписаних статутів, чи не жертвуєш ти при цьому собою?

  Колонія Дігнідад
  Colonia

  Фільм перевертає стереотипи з ніг на голову: його героїня кидається рятувати коханого, який потрапив до таємного центру «Дігнідад». Для перегляду необов’язково бути знавцем історії, а досить любити Емму Вотсон, яка тут зіграла головну роль.

  Великий сплеск
  A Bigger Splash


  Сумна рок-зірка ховається від світу на розкішній італійській віллі разом зі своїм чоловіком. Але несподівано до них приєднується її знайомий продюсер, за сумісництвом коханець, разом зі своєю симпатичною донькою. Але це не легка комедія про заплутаний роман на відпочинку, а розмовна драма, що стоїть на чотирьох, про те, як нестерпно перебувати в ситуації, де заплуталися всі. Дорога змін

  Дорога змін

  Дія картини проходить у середині 50-х років, головні герої – члени невеликої провінційної родини. Френк і Ейпріл Віллер вважають себе родиною середнього класу, несхожою на інші сім’ї, і відчувають величезне бажання перебратися до Парижа. Проте доля приготувала для подружжя низку неприємних сюрпризів.

  Минуле

  Софія та Ріміні були закохані один в одного з ранньої юності. Вони одружилися та прожили разом дванадцять років, і виглядали ідеальною парою. Але виявилося, що й така гарна історія може мати сумний кінець. Настав день, і Ріміні зрозумів — він більше не любить Софію. Він захотів розпочати нове життя без нього.

  Поширити: