12 французьких комедій, які дарують хороший настрій на цілий день

  Поширити:

  Французькі комедії — це взагалі, одне задоволення. Для створення атмосфери затишного зимового вечора вам обов’язково треба додати перегляд фільмів. Як же без них, без хороших позитивних моментів зі світового кіно? Насичений сюжет і тонкий гумор змусять не те, що усміхатися, а гиготіти на повну. Ми відібрали 12 найкращих комедій для гарного настрою.

  Любов від всіх хвороб (Supercondriaque)

  Роман Фобер — дивак і іпохондрик. Він тільки тим і займається, що вишукує у себе страшні і неіснуючі хвороби і дошкуляє ними свого єдиного приятеля — доктора Димитрія Звенку.

  Щоб позбутися від нестерпного пацієнта, який не дає спокою ні вдень, ні вночі, Димитрій вирішує знайти Роману жінку.

  Любов без пересадок (Amour & turbulences)

  Мила романтична комедія. Зовсім випадково в сусідніх кріслах літака виявляються ловелас Антуан і його колишня дівчина Джулі, з якої вони розлучилися кілька років тому. З Нью-Йорка в Париж летіти довгих сім годин, і герої фільму не витрачають їх даром. Вони згадують, як почалися їхні стосунки і чому вони розлучилися, висловлюють накопичені образи. І мимоволі замислюються, а чи не був помилкою їх розрив?

  Кохання з перешкодами (Un bonheur n’arrive jamais seul)

  Оригінальна назва “Щастя ніколи не приходить одне” більш точно передає ідею цього чудесного фільму. Легкого, душевного і такого французького. Симпатичний композитор Сашко живе собі на втіху. Вечорами грає в джаз-клубі, зустрічається з друзями, спокушає молоденьких дівчат. У Шарлотти троє дітей, двоє колишніх чоловіків і успішна кар’єра. Одного разу доля зводить їх разом. Але чи є у них майбутнє?

  Татусі без шкідливих звичок (On ne choisit pas sa famille)

  Варто відзначити, що фільм зовсім не про татусів. Оригінальна назва: “Сім’ю не вибирають”. За сюжетом дві жінки Кім і Алекс збираються удочерити маленьку тайську дівчинку Майлі. Але за місцевими законами це можуть зробити тільки традиційні сімейні пари. Доводиться йти на обман. Просити брата Алекс, недотепу Сезара, поїхати до Таїланду під виглядом чоловіка Кім. Важко знайти більш невідповідний союз, і опікун дівчинки, доктор Луїш, відразу підозрює щось недобре.

  Чистий аркуш (La tête en friche)

  У маленькому французькому селі живе добродушний і малоосвічений телепень Жермен. Одного разу в парку він знайомиться з інтелігентною старенькою Маргеріт. Їх дружба відкриє Жермені абсолютно новий світ. Допоможе по-новому поглянути на себе, вирости в очах оточуючих, позбавить від комплексів, які переслідують з дитинства. Фільм заснований на романі Марі-Сабін Роже.

  Маленькі секрети (Les petits mouchoirs)

  Давні і вже не молоді кращі друзі за традицією відправляються на спільний літній відпочинок до моря. Згодом кожен оголює свої маленькі секрети, і атмосфера в компанії стає напруженою. Незважаючи на хронометраж 2,5 години, фільм дуже легкий для перегляду.

  Серцеїд (L’arnacoeur)

  Дамський угодник Алекс на пару з сестрою та її чоловіком затівають власну справу. Вони за гроші розбивають пари. Але лише в тому випадку, якщо між чоловіком і жінкою немає справжніх почуттів. Потрапивши в складну фінансову ситуацію, Алекс змушений поступитися принципами і розлучити майже ідеальний союз незадовго до весілля.

  По той бік ліжка (De l’autre côté du lit)

  Він — власник великої компанії і працює цілодобово. Вона — відчайдушна домогосподарка, яка крім будинку і дітей займається продажем ювелірних прикрас. Ясна річ, кожен з подружжя вважає, що його ноша важча. І щоб це довести, вони вирішують на рік помінятися місцями.

  Тепер чоловік буде вести домашнє господарство і доглядати за дітьми, а дружина робити кар’єру і їздити на ділові зустрічі. Але чи таке легке життя на іншій стороні ліжка, як здається? Забавна легка комедія про сімейне життя, знята за однойменною книгою Алікс Жиро де л’Ен.

  Фатальна красуня (Hors de prix)

  Авантюристка і мисливиця за багатими чоловіками приймає скромного службовця готелю Жана за мільярдера. Коли помилка розкривається, Ірен тут же кидає бідолаху. Ось тільки закоханий по вуха Жан намірився боротися за своє щастя.

  Мій найкращий друг (Mon meilleur ami)

  Добрий і щирий фільм про справжню дружбу, після якого на душі стає тепло і затишно! Франсуа — успішний 40-річний антиквар. Багатий, зарозумілий і зовсім самотній. Одного разу його бізнес-партнер Катрін пропонує парі: якщо Франсуа через кілька днів представить їй кращого друга, вона поступиться йому дуже цінною грецькою вазою.

  Дублер (La Doublure)

  Спритні папараці фотографують мільярдера П’єра Левасера ​​з довгоногою топ-моделлю Оленою. Якщо його дружина дізнається про інтрижку, він відразу все втратить. Щоб уникнути скандалу, він видає коханку за подружку паркувальника Франсуа Піньон. Ось тільки серце хлопця давно належить скромній продавчині з книжкового магазину.

  Ремонт (Travaux, on sait quand ça commence…)

  Шикарна жінка і блискучий адвокат Шанталь у виконанні чудової Кароль Буке затіває невеликий ремонт. І для цього наймає бригаду колумбійських нелегалів на чолі з непередбачуваним архітектором. Розмірене життя Шанталь перетворюється в божевільню, яка цілком до смаку її дітям. Смішна і динамічна комедія з справжнім французьким шармом.

  Мабуть, ви таки переконалися, що французькі комедії однозначно підійдуть для затишного зимового вечора. 12 фільмів, які ми назвали, варті того, щоб подивитися і отримати позитивний заряд енергії надовго.

  Поширити: