12 фільмів про життя, кохання, зраду та стосунки, які чіпляють

  Поширити:

  Щоб не загубитися в океані гарного кіно, ось вам чудова добірка картин про взаємини. Тут є все: і гіркота розчарування, і зрада, і надія на краще, і багато іншого, що робить фільм вдумливим, захоплюючим чи кумедним. Приємного перегляду!

  Що подивитися затишним увечері в колі сім’ї чи просто на самоті? Пропонуємо 14 цікавих кінокартин про складність нашого життя, непрості взаємини, радощі та прикрощі, які є у кожного. Це кіно нікого не залишить байдужим!

  Якісне кіно про відносини

  «Прекрасна епоха» (La Belle époque, 2019)

  Шлюб Віктора та Маріанни давно втратив радість. Маріанна намагається бути активною, щоб не відчувати плину часу, Віктор сумує за минулим. Антуан нагадує йому вирішення проблеми. Антуан відтворює епохи з минулого, і його клієнти занурюються в період своєї юності. І Віктор «влучає» в атмосферу 70-х років, коли він зустрівся з Маріанною.

  «Татава дочка» (Le Prince oublié, 2020)

  Історії, які Джибі розповідає дочці перед сном, оживають у її фантазіях. Софія потрапляє у чарівне королівство, де вона – принцеса, а Джібі – принц. Так триває, доки Софія не переходить до старшої школи. Дівчина забуває про батьківські казки, коли закохується. Батьку-одиначку доведеться визнати, що його дівчинка виросла і скоро поїде до коледжу.

  “Серпень: Графство Осейдж” (August: Osage County, 2013)

  Вайолет має трьох дорослих доньок, вона любить чоловіка і живе розміреним життям. Але чоловік зненацька зникає. Щоб підтримати Вайолет у скрутний час, до неї приїжджають усі дочки з коханими та подружжям. Всі вони розгублені, сім’я пускається на пошуки зниклого батька. В результаті розкриваються старі таємниці, зміцнюються родинні зв’язки.

  «Різня» ( Carnage, 2011)

  Це комедія, де сюжет розгортається у замкнутому просторі. Батьки хлопчиків, які посварилися, намагаються з’ясувати, хто ж з них правий, а хто винен. Весь фільм глядачі перебувають у напрузі, стежачи за хитро закрученим сюжетом. Фільм демонструє непривабливий виворот сімейного життя, стереотипи суспільства, розкриваючи все лицемірство дорослих.

  «Мій найкращий коханець»  ( Prime, 2005 )

  Красуню Рафі кидає чоловік. Її життя котиться під схил? На допомогу поспішає її лікар Ліза. Вона радить Рафі поринути у світ любовних пригод. Рафі не проти пофліртувати з хлопцем молодшим за себе, який не кидає і не обманює жінок, як її колишній. У Лізи є з цього приводу ідея: її дорослий син тільки стає на шлях любові і потребує досвідченої наставниці.

  «Дорога змін» (Revolutionary Road, 2008)

  Америка, середина 50-х років, місто в Коннектикуті. Френк і Ейпріл, проживши 7 років у вдалому шлюбі, раптово усвідомлюють, що життя минає. Ейпріл оплакує акторську кар’єру, що не склалася. Френку набридла безглузда робота в офісі. Подружжя вирішує переселитися до Франції, де вони зможуть реалізувати себе.

  «Історія про нас» (The Story of Us, 1999)

  Бен і Кеті Джордан – подружжя. Вони не в змозі виносити одне одного, але підтримують видимість сімейних відносин заради дітей. Настає літо, діти їдуть у табір, і Бену з Кеті тепер немає потреби вдавати. Вони обидва усвідомлюють, що спільне життя неможливе.

  «Весняні надії» (Hope Springs, 2012)

  Кей і Арнольд одружені понад тридцять років, п’ять з яких вони сплять у різних спальнях. Арнольд сидить за сніданком, уткнувшись носом у газету, а ввечері засинає перед телевізором. Якоїсь миті Кей приходить у відчай і везе чоловіка в містечко в Новій Англії, де лікар проводить психотерапевтичні сеанси для нещасливих пар.

  «Велика риба» (Big Fish, 2003)

  Вмирає Едвард Блум. Син прагне дізнатися більше про його життя, зібравши незліченні легенди та міфи, пов’язані з батьком. Він виявляє дивовижні факти і розуміє, що життя батька було напрочуд різноманітним.

  «Невірна» (Unfaithful, 2002)

  Едвард і Конні живуть щасливим сімейним життям. У них є син, собака, затишний будинок та взаємна повага. Але нема пристрасті. І коли Конні зустрічає сексуального поля, у неї з’являється до нього серйозний потяг. Невірна дружина опиняється в обіймах Поля. Чоловік довіряє їй, проте згодом починає розуміти, що вона його дурить. Зневірений чоловік збирається найняти приватного детектива.

  «Один день» (One Day, 2011)

  Декстер та Емма – випускники університету, знайомляться на випускному вечорі, 15 липня 1988 р. Пара вирішує залишитися друзями і в майбутньому вони спілкуються всупереч обставинам. Сюжет фільму — це їхнє життя 15 липня протягом 18 років. Майже щороку вони трапляються 15 липня. Обидва відчувають одна до одної симпатію, більшу, ніж дружба. Після деяких перипетій у їхньому житті Емма та Декстер одружуються. Ще через 2 роки її на смерть збиває машина.

  «Любов та інші ліки» (Love & Other Drugs, 2010)

  Якщо фільм можна назвати і сумною історією, і комедією, сумною картиною про життєвий фінал, він явно виявиться цікавим. Агент, який торгує віагрою (Джеймі), познайомився з Меггі, вони зустрічаються. Але у Меггі хвороба Паркінсона і вона не хоче обтяжувати цією проблемою коханого. Однак Джеймі прагне допомогти Меггі та вилікувати її.

  Поширити: