11 добрих фільмів, які варто подивитися з дітьми

  Поширити:

  Подивитися разом із дитиною кіно – це хороший варіант для вечора вихідного дня. The Village Україна запитали батьків, які мають таку корисну звичку, про їхніх фаворитів і те, чому ці фільми варто переглянути.

  «Нескінченна історія»

  Це фантастична казка, де багато моралі. Це фільм з мого дитинства, і Матвій теж у захваті від стрічки. Ми всі фільми і мультики дивимось разом, за порадою Світлани Ройз (ред. – дитячий сімейний психолог) для того, аби все пояснювати дітям.

  «Мері Поппінс»

  Там також круто відображені стосунки батьків, дітей та няні. Я би описала його як добрий і красивий фільм, який описує прив’язаність дітей до своїх наставників. Крім цього у стрічці дуже круті костюми та постановка.

  «Мій сусід Тоторо»

  «Тоторо» – наш улюблений мультфільм, який не наділений жодними терапевтичним сенсами, але водночас дуже правдивий і чесний. Взагалі улюблені мультфільми Матвія – це твори Міядзакі.

  «Казки на ніч»

  Це легка комедія про чоловіка-невдаху, який вигадує для своїх племінників чарівні історії. Про те, що навіть у реальному житті є місце казці, а наші найщиріші бажання можуть і будуть здійснюватися. Головне зрозуміти, що саме тобі насправді потрібно.

  Чудовий фільм для перегляду всією сім’єю для того, щоб трішки повірити в магію.

  «Дамбо»

  У цирку народжується маленьке слоненя, згодом виявляється, що у нього величезні вуха. Зі слоненя починають насміхатися всі в цирку, але доглядач і його діти вважають, що він унікальний і створюють шоу, на яке хоче потрапити кожен.

  Фільм вчить, що будь-яка вада – це зовсім не вада, а твоя особливість, яку варто любити ще більше.

  «Фантастичні звірі та де їх шукати»

  Це – частина поттеріани, і ми з донькою не могли його пропустити. Він максимально фантастичний, у ньому відсутні страшні сцени. До прикладу, страшний епізод у «Гаррі Поттері і філософському камені», де професор Квірел розмотує свій тюрбан, а на його на потилиці ще одне обличчя. Тому ця стрічка ідеальна для першого знайомства дитини зі світом Гаррі Поттера.

  «Прибулець»

  Добрий і теплий фільм про справжню дружбу та відданість між хлопчиком і прибульцем. У кінці фільму плачуть і дорослі, і діти.

  «Тім Талер і проданий сміх»

  Головний герой втрачає можливість радіти будь-чому, що з’являється в його житті. Він починає розуміти, що не у грошах щастя, а щира усмішка набагато цінніша матеріальних благ.

  «Щоденник слабака»

  Чотири фільми про всі жахіття середньої школи. Головною думкою стрічки є те, що потрібно бути собою та цінувати дружбу. Герой постійно намагається стати крутим, але цим лише відштовхує від себе близьких людей.

  «Того»

  Неймовірно емоційний фільм про подвиг людини й собаки, про дружбу, любов і відданість між ними. Сюжет заснований на реальних подіях і тримає в напрузі від початку до кінця. Сильний драматичний фільм, який змушує щиро співпереживати головним героям.

  «Диво»

  Душевний фільм про хлопчика з генетичною хворобою, який уперше йде до школи. Фільм про внутрішню красу й неймовірну силу героя, який не здається та бореться із соціумом, про віру та підтримку сім’ї. Диво – це бути добрим у злому світі.

  Поширити: