10 надихаючих фільмів про сильних, успішних та незалежних жінок

  Поширити:

  Інколи до успіху залишається лише трохи, але вже силне вистачає або виникають інші ситуації, відмовки. Якщо Вам не вистачає мотивації, рішучості, просто подивіться ці фільми про прекрасних жінок, які підкорили власні вершини, а деякі і весь світ.

  Коко до Шанель

  Історія легендарної Коко Шанель гідна тільки оплесків. Вона працювала багато, йшла першою і показувала всім жінкам новий світ краси. Вона подарувала нам безліч речей, які залишаються поза трендами і часом, обов’язково подивіться цей фільм.

  Джой

  Це реальна історія, з якої глядач дізнається, як мати-одиначка може не тільки підняти свою дитину, а й реалізувати себе. Вона увійшла до числа найуспішніших підприємців країни і це гідне захоплення.

  Диявол носить Prada

  Фільм розповідає про виворіт модного світу. Тут все жорстко, безпринципно і успіху досягають лише найсильніші. Образи головних героїнь гідні окремого захоплення.

  Щоденник Бріджит Джонсон

  Цей фільм просто створений для того, щоб підняти Вам настрій. Бріджит не зламалася під напором невдач, вона змогла побудувати кар’єру і це гідне захоплення.

  Стажер

  Цей фільм розповість історію про дівчину, яка змогла створити успішний онлайн-магазин одягу. Її історія успіху дуже надихає, обов’язково подивіться її.

  Я не знаю, як вона це робить

  Головна героїня вечорами займається тим, що створює списки в своїй голові. Це нікого Вам не нагадує? Так живуть сотні жінок, які встигають виховувати дітей, вести побут і будувати кар’єру. Як же вона це все встигає?

  Блондинка в законі

  Цей фільм вже давно став класикою. Можливо, Ви його вже бачили, але ця історія гідна ще одного вечора.

  Колетт

  Ця історія цілком реальна і розповідає вона про скандальну французьку письменницю. Ви дізнаєтеся все про її романи, неймовірну кар’єру і труднощі, які потрібно було долати.

  Мадам Сі Джей Уокер

  Невеликий серіал з чотирьох серій точно Вам сподобається. Він розповість про першу американку, яка на косметиці заробила мільйон доларів.

  Велика гра

  У це важко повірити, але проста дівчина змогла створити найдорожче підпільне казино, яке бачив Голлівуд. Моллі була просто чудова, погодьтеся.

  Кожен з цих фільмів розповідає свою історію, але всі вони про жінок, які впевненими кроками прийшли до підкорення своїх вершин. Не відмовляйте собі в задоволенні провести вечір в приємній компанії.

  Поширити: